Yaz Şövalyesi %70 indirimli Jim Butcher

Yaz Şövalyesi
Dresden Dosyaları 4. Kitap
Jim Butcher

%35 İNDİRİM
41,00 TL
26,65 TL
Tükendi
9786053752974
519036
Yaz Şövalyesi
Yaz Şövalyesi Dresden Dosyaları 4. Kitap
26.65

Harry Dresden
Büyücü
Kayıp eşyalar bulunur. Paranormal soruşturmalar.
Danışma. Tavsiye. Makul fiyatlar.
Aşk iksirleri, bitmek bilmez servetler ve çılgın partiler iş kapsamı dışındadır.

Kız arkadaşı yeni edindiği kana susamışlıkla baş etmek için Chicago'yu terk ettiğinden beri Harry Dresden bitkin ve çökmüş bir hâldeydi. Kirasını ödeyemiyordu. Dostlarından uzaklaşıyordu. Hatta en son ne zaman duş aldığını bile anımsayamıyordu.
Telefon rehberindeki tek profesyonel büyücü umutsuz bir adama dönüşmüştü.

Tam işler bundan daha kötü gidemezmiş gibi göründüğü sırada Perilerin Kış Kraliçesi çıkageldi. Harry'nin reddedemeyeceği bir teklifi vardı. Tabii eğer vaftiz Peri Annesi'nin kendisi üzerindeki doğaüstü bağlarından ve kötü talihinden kurtulmak istiyorsa...
Tek yapması gereken Yaz Kraliçesi'nin sağ kolunu, yani Yaz Şövalyesi'ni kimin öldürdüğünü bulmak ve Kış Kraliçesi'nin adını temize çıkarmaktı.

Oldukça basit görünüyordu ama Harry, Peri politikalarına bulaşmaması gerektiğini iyi biliyordu. Ta ki tüm dünyanın kaderinin bu davayı çözmesine bağlı olduğunu öğrenene kadar...
(Tanıtım Bülteninden)

0 Bu kitap serinin 4. kitabı. Türkçeye en son 5. kitap olan Ölüm Maskeleri çevrildi. Tabii İngilizce olarak en son sanırım 16. kitap yayımlandı. Henüz hepsi Türkçeye çevrilmese bile okunulması gereken bir seri. İnsan devamını okumak istiyor fakat okuyamasa bile Kral Katili Güncesi'ndeki eksiklik-boşluk hissine kapılmıyor.
0 bu kitap serinin devamı niteliğinde mi? fırtına büyücüsü, kurt adamlar ve hayalet tehlikesi bunların devamı varmı?
Kapat