Postmodern Pazarlamayı Anlamak
Postmodern Pazarlamayı Anlamak
The Kitap
38.00

Y, Z, ve Alfa kuşakları… Pazarlama sektörünün hedef kitlesi hızla değişiyor. Artık Z kuşağına ürün pazarlarkenkullanılan yöntemler Alfa kuşağı için geçerli değil. Peki, teknolojisiz bir dönem geçirmeyen yeni nesil,pazarlamanın da bu çağa ayak uydurmasını istemekte haksız mı? Pazarlama dünyası bu postmodern çağıyakalamak için neler yapıyor? Hızlı, interaktif, yaratıcı, en iyisi ve samimi olmalarını bekleyen tüketiciyikazanmak için ne tür yenilikler geliştiriyor?

Endüstri 4.0'dan 5.0'a doğru yol alırken pazarlama sektöründe tüketiciyi anlama ve ürünü kabul ettirmeyöntemlerinin değişime uğradığına hepimiz şahit oluyoruz. Artık bilinçli farkındalık, tüketici aktivizmi, estetikpazarlamanın konuşulduğu bir dönem içindeyiz. Bu nedenle her an her yerde karşınıza çıkan pazarlamahareketlerini postmodernizm ışığında anlamak ve yorumlamak gerekiyor.

Prof. Dr. Yavuz Odabaşı'nın iş/ekonomi dergilerinde ve gazetelerde pazarlama dünyasındaki gelişmelerikaleme aldığı çok okunan yazılarından bir araya getirilen Postmodern Pazarlamayı Anlamak, pazarlama, iş,ekonomi ve iletişim alanlarına uzaktan yakından ilgi duyan herkesin kolayca okuyacağı ve ilgileneceği birseçki. Okudukça ve anladıkça da postmodern pazarlamanın dışında kalamayacakları kesin…

Kapat