Yarım Gecelik Aşk Christina Lauren

Yarım Gecelik Aşk
Christina Lauren

%35 İNDİRİM
140,00 TL
91,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258387865
913347
Yarım Gecelik Aşk
Yarım Gecelik Aşk
91.00

BAZEN İSTEDİĞİMİZ ŞEY TAM ÖNÜMÜZDE DURSA DA

ONU EN SON BİZ FARK EDERİZ

 

Millie, onunla birlikte üniversitede çalışan dört erkek arkadaşının yanında kendini her zaman onlardan biri gibi hissetmişti. Hepsi yetişkin bekâr insanlardı ve önemli bir törene katılmaları gerektiğinde geriye doğal olarak yapılacak tek bir şey kalıyordu: Çevrimiçi randevu uygulamalarına girmek.

 

Etkinlik için birer partner bulmayı kararlaştırdıkları o akşam, Millie ve gruptan en yakın arkadaşı Reid ateşli bir yarım gece geçirmişlerdi. İkisi de arkadaş kalmanın en iyisi olduğunda hemfikirdi. Böylece diğerleriyle beraber sağa kaydırmaya başlamışlardı.

 

Sürekli sapıkların denk gelmesinin ardından Millie planını değiştirip anonim bir profil oluşturmuştu. Catherine olarak daha çok kendisi gibi davranabiliyor ve bu yeni hâli hoşuna gidiyordu. Ancak Reid’le eşleştiğinde ya daha önce hiç yapmadığı kadar gardını indirecek ya da her zamanki gibi susup en iyi arkadaşını kaybetme riskini alacaktı.

 

 

“Bu ikilinin şimdiye kadar yazdığı en iyi romantik komedi.” HelloGiggles

 

“Bu komik ve sürükleyici kitabın size bir uyarısı var: Arkadaşlarınızı yakın, çevrimiçi profillerini daha da yakınınızda tutun.” Kirkus

 

“Bu, çevrimiçi randevulaşmaya atılan seksi ve heyecanlı bir bakış.” Publishers Weekly (starred review)

 

“Christina Lauren asla yanıltmaz… Modern randevulaşmaya dair yine nefis ve sürükleyici bir bakış açısı sunuyor. Söz konusu modern aşkın nabzını tutan, flörtöz bir romantik komedi olduğunda hepimize bu ikiliyi sağa kaydıracağımızı tekrar hatırlatıyor.” Entertainment Weekly

Kapat