Yanan Tanrı (Ciltli) R. F. Kuang

Yanan Tanrı (Ciltli)
Haşhaş Savaşı 3
R. F. Kuang

%35 İNDİRİM
825,00 TL
536,25 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
KARGO BEDAVA
9786258327465
910934
Yanan Tanrı (Ciltli)
Yanan Tanrı (Ciltli) Haşhaş Savaşı 3
536.25

MİLYONLARIN SESİ OLACAKTI. SON SAVAŞ KAPIDAYDI.

 

Çin’in kanlı yirminci yüzyılından ilham alan, ihanet ve entrika dolu Haşhaş Savaşı serisi, üçüncü ve son kitabıyla bizi bir kez daha acımasız fakat büyüleyici bir mücadelenin ortasına bırakıyor. 

 

Nikan’ı işgalci güçlerin elinden kurtaran ve Su Daji ile amansız bir savaşa atılan Rin, müttefiklerinin ihanetine uğramış, ölüme terk edilmişti. Ancak kaybettiklerine rağmen mücadelesinden vazgeçmeye niyeti olmayan Rin, savaşını devam ettirmek için evi bildiği Tikany’ye dönecek ve orada beklenmedik fırsatlar ve tehlikelerle karşılaşacaktı.

 

Nikan’ın gerçek gücünün milyonlarca sıradan insanın intikama duyduğu açlıkta ve kurtarılmaya dair umutlarında yattığını fark eden Rin, Ejderha Cumhuriyeti’ni, sömürgeci Hesperyalıları ve Şamanizm’i tehdit eden herkesi yenmek için elindeki her imkândan yararlanmak zorunda kalacaktı. Peki kudreti ve nüfuzu giderek artarken, Anka’nın her şeyi yakmasını emreden sesine karşı gelmeyi başarabilecek miydi?

 

“Fantastik edebiyatın olağanüstü yeni kalemi.” –Peter V. Brett

 

“Karanlık ve yıkıcı bir son.” –Kirkus Reviews

 

“Kuang, Haşhaş Savaşı Üçlemesi’ni noktalarken savaşın beraberinde getirdiği yıkıcı bedele ve yürekli fedakârlıklara ışık tutuyor.” –Booklist 

 

“Epik üçlemeye muazzam bir son.” –Library Journal

 

Yanan Tanrı üçlemenin en iyi yazılmış kitabı.” –Book Marks

Kapat