Yalın Girişim: Fikrinizi Başarıya Dönüştürün Ash Maurya

Yalın Girişim: Fikrinizi Başarıya Dönüştürün
Ash Maurya

%35 İNDİRİM
300,00 TL
195,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258489729
912626
Yalın Girişim: Fikrinizi Başarıya Dönüştürün
Yalın Girişim: Fikrinizi Başarıya Dönüştürün
195.00

“Hayat, kimsenin istemediği bir şey üretmek için çok kısa.”

 

İnovasyon için benzersiz fırsatların olduğu bir çağda yaşıyoruz. Her zamankinden daha fazla ürün üretiyoruz, ancak pek çoğu başarısız oluyor. Bunun nedeni üretmek istediğimiz şeylerin sonunu getiremememiz değil, zamanımızı, paramızı ve çabamızı aslında yanlış ürünlerin üretimine harcamamız. Bu durumda bize gerekense, ürün fikirlerini hızlıca gözden geçirip elememizi sağlayacak ve bu sayede başarı şansımızı artıracak sistematik bir süreç. İşte Yalın Girişim’in vaadi de tam olarak bu! 

 

Ash Maurya, acemi girişiminiz için iş modeli tasarımı ve tasarım odaklı düşünme gibi yenilikçi yöntemleri anlaşılır bir dille sunarak yeni bir girişim fikri bulma aşamasından devamında işleyen bir model kurmaya kadar tüm süreçleri adım adım ortaya koyuyor. 

 

Yalın Girişim, girişimciliğe dair yerleşik fikirlerinizden kurtulmanızı sağlayacak ve fikrinizi denemek, süreçteki önemli kilometre taşlarını belirlemek, ekibinizin çalışma kapasitesini en üst düzeye çıkarmak, doğru zamanda doğru aksiyonu almak gibi pek çok işi daha kolay hale getirecek. 

 

“Seri girişimciler ve ilk kez bir iş kuranlar için ispatlanmış teknikler içeren, çok değerli bir kaynak.”

Sean EllisBüyümenin Şifresini Çözmek kitabının yazarı

 

Kapat