Yaldızlı Kemikler Tacı Jennifer L. Armentrout

Yaldızlı Kemikler Tacı
Kan ve Kül 3
Jennifer L. Armentrout

%15 İNDİRİM
325,00 TL
276,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258021943
911486
Yaldızlı Kemikler Tacı
Yaldızlı Kemikler Tacı Kan ve Kül 3
276.25

Jennifer L. Armentrout’tan nefes kesici bir vampir destanı!

 

Kurban ve kurtulan…

Poppy hayal bile edemeyeceği aşkı, Prens Casteel’de buldu. Şimdi mutluluğun tadını çıkarmak istiyor ama önce kurtarılmayı bekleyenlerle ilgilenmeli. Bu tehlikeli görevin, ikisinin de tahmin edemeyeceği sonuçları olacak. Çünkü Poppy Seçilmiş olan, Kutsanmış olan. Atlantia’nın gerçek kraliçesi. Damarlarında Tanrıların Kralı’nın kanını taşıyor. Taç ve taht onun hakkı.

 

Düşman ve savaşçı…

Poppy’nin tek istediği kendi hayatını kontrol etmekti, ama şimdi bir seçim yapması gerekiyor, ya doğuştan sahip olduğu haktan vazgeçecek ya da yaldızlı tacı takıp Ten ve Ateş Kraliçesi olacak. Krallıkların karanlık günahları ve kanlı sırları açığa çıkarken, çoktan unutulmuş bir güç herkesi tehdit ediyor. Poppy’nin tacı giymesini engellemek için hiçbir sınır tanımayacaklar.

 

Sevgili ve kalp eşi…

Atlantia için en büyük tehdit batıda bekliyor, Kan ve Kül Kraliçesi’nin yüzyıllardır gerçekleştirmeyi tasarladığı planları var. Poppy ve Casteel imkânsızı düşünmek zorunda… Tanrılar Diyarı’na gidip Kral’ı uyandırmalılar. Şoke edici sırlar ve en büyük ihanetler ortaya döküldükçe, uğruna savaştıkları her şeyi tehdit eden düşmanlar meydana çıktıkça Poppy ve Casteel halkları ve birbirleri uğruna neler yapabileceklerini keşfedecekler.

Ya kraliçeni selamla ya da ölmeye hazır ol…

Kapat