Wildcard: Joker Oyuncunun Hikâyesi (Karton K.) Marie Lu

Wildcard: Joker Oyuncunun Hikâyesi (Karton K.)
Marie Lu

%35 İNDİRİM
250,00 TL
162,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258387551
911576
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikâyesi (Karton K.)
Wildcard: Joker Oyuncunun Hikâyesi (Karton K.)
162.50

Her şey mümkün. Bu sefer hayatları pahasına bir oyun başlıyor.

 

Emika Chen, zor da olsa Warcross Şampiyonası’ndan sağ çıkmayı başarmıştı. Hideo’nun yeni NöroLink algoritmasının ardındaki gerçeği öğrendiğinden beri, bir zamanlar hayranlık duyduğu, aynı tarafta olduklarını sandığı kişiye güvenemiyordu.

 

Emika ve Anka Süvarileri, Hideo’yu durdurmak için bir araya gelecekti. Fakat bilmedikleri bir şey vardı: Tokyo’nun neon ışıklı sokaklarını tehdit eden yeni bir tehlike ufuktaydı. Birileri Emika’nın başına ödül koymuştu ve genç kızın hayatta kalmak için tek şansı Sıfır’a ve acımasız Karazırhlar’a sığınmaktı. Ancak çok geçmeden Sıfır’ın aslında göründüğü gibi biri olmadığını fark edecek ve koruması altına girmenin bir bedeli olacağını öğrenecekti.

 

Özgür iradenin geleceği tehdit altındayken kendini bir ihanet ağının tam ortasında bulan Emika, sevdiği adamı durdurmak için ne kadar ileri gidebilirdi?

 

“Lu’nun geleceğe dair çizdiği dünyanın insanı içine çeken teknolojisi fazlasıyla gerçekçi. İnanılmaz hareketli fakat aynı zamanda duygusallıkla yoğrulmuş bir hikâye.” —Publishers Weekly, starred review

 

“Kurgu fevkalade. İlk kitapta olanlara bağlanan bir sürü ufak detay var. Zorlama gelmeyen sürprizler ve karakterlerin gelişiminden gelen bir gücü var hikâyenin. Akıcı, yoğun ve muhteşem bir kitap.” Kirkus Review, starred review

 

“İnanılmaz ihanetlerle dolu, akıcı bir hikâye. Seri okumayı sevenler bu kitaba bayılacak.” Booklist

Kapat