9789752934191
783528
Ve Tanrı Mucizeyi Yarattı
Ve Tanrı Mucizeyi Yarattı
7.87

Ve Tanrı dünyayı brokoli, karnabahar, ıspanak ve her türlü yeşil ve sarı sebzelerle donattı, erkek ve kadın bunları yiyip uzun ve sağlıklı yaşasın diye. Ve Şeytan duble çizburgeri çıkardı. Ve Şeytan erkeğe dedi ki: Bununla birlikte patates kızartması da ister misin? Ve ademoğlu dedi ki: Süper mönü yap. Ve erkek kilo aldı.

Ve Tanrı kadın formunu korusun ve onu erkek beğensin diye sağlıklı yoğurdu yarattı. Ve Şeytan yoğurdu dondurdu ve üzerine çikolata, fındık fıstık ve renkli şekerler koydu. Ve kadın kilo aldı. Ve Tanrı Benim taze salatamı deneyin dedi. Ve Şeytan kremalı salata sosları, jambonu ve rendelenmiş peyniri ekledi. Ve kadın kilo aldı. Ve Tanrı Kalbin için sana sağlıklı sebzeler ve onları pişirmen için zeytinyağı yolladım dedi. Ve Şeytan kocaman bir tabağa bile zor sığan kızarmış piliç bifteğini getirdi. Ve erkek kilo aldı ve kötü kolesterolü tavana vurdu.

Yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmeyin, sağılığınız korumak için önce doğaya başvurun diyen, yoğa öğretisini benimseyen, hayatı yakalamak için gerekli enerjinin bu terapinin içinde olduğunu savunan bir mucizeler kitabı bu. Batı nın yoğun koşturmacası ve rekabet ortamında bunalan ruhlara ve bedenlere bir huzur seçeneği.

Kapat