Sadece Bir Canavar Vanessa Len

Sadece Bir Canavar
Vanessa Len

%20 İNDİRİM
240,00 TL
192,00 TL
Temin süresi 12 iş günüdür.
9786057906236
911827
Sadece Bir Canavar
Sadece Bir Canavar
192.00

Yıllar önce ölen annesinin tuhaf ailesiyle kalması için Londra’ya gönderilen on altı yaşındaki Joan, tatilin tadını çıkarmaya kararlıydı. O yaz mükemmel bir yaz olacaktı. Tarihî Holland Köşkü’ndeki demode işini çok seviyordu ve son derece yakışıklı iş arkadaşı Nick ona çıkma teklifi ettiğinde her şey yolunda gidiyor gibiydi.

Ta ki yaşadığı bir deneyimle tüm hayatı altüst olup gerçekleri öğrenene kadar. Ailesi sadece tuhaf değildi: Onlar korkutucu, gizli güçleri olan canavarlardı. Nick de sadece yakışıklı bir oğlan değil, tüm ailesini öldürmek için ne gerekiyorsa yapabilecek efsanevi bir canavar avcısıydı.

Joan, Nick’e karşı savaşırken kendi ailesinden nefret eden bir ailenin veliahdı olan yakışıklı ve acımasız Aaron Oliver’la iş birliği yapmak zorunda kalmıştı. Eğer kendini ve ailesini kurtarmak istiyorsa canavar olduğunu kabullenmek zorundaydı. Çünkü bu hikâyede o, kahraman değildi.
“Canavarlar, kahramanlar ve aralarında kalan tüm insanlar hakkında heyecan verici, özgün ve karmaşık bir fantezi.”
-Naomi Novik, New York Times Çok Satan Yazarı 

“Akıllara durgunluk veren, yürek burkan ve elinizden bırakamayacağınız bir kitap. 
-Stephanie Garber, New York Times Çok Satan Serisi Caraval’ın Yazarı

“Kesinlikle sürükleyici. Vanessa Len, iyi ile kötü, kahraman ile canavar arasındaki ezelî çizgileri en büyüleyici şekilde bulanıklaştırıyor.”
-Chole Gong, New York Times Çok Satan Serisi Şiddetli Hazlar’ın Yazarı

Kapat