Vampir Akademisi - Vampir Akademisi 1.Kitap %20 indirimli Richelle Mea

Vampir Akademisi 1 -Gerçek Dost Ölümsüz Düşmandan Korur
Richelle Mead

%25 İNDİRİM
125,00 TL
93,75 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786054228034
440863
Vampir Akademisi 1 -Gerçek Dost Ölümsüz Düşmandan Korur
Vampir Akademisi 1 -Gerçek Dost Ölümsüz Düşmandan Korur
93.75

Lissa Dragomir, bir Moroi prensesi:

Sihir dünyasıyla arasında kopmaz bir bağ olan ölümlü bir vampir. Vampirlerin en vahşisi ve en tehlikelisi, ölümsüz Strigoi'lerden her daim korunması gerek.

Lissa'nın en yakın arkadaşı Rose Hathaway'in damarlarında akan insan ve vampir kanının güçlü karışımı onu bir Dhampir yapıyor. Ve Rose kendini, arkadaşı Lissa'yı genç kızı içlerinden biri yapmayı kafaya koymuş Strigoi'lerden koruduğu tehlikeli bir hayata adamış.

Rose ve Lissa, iki yıl süren kaçak özgürlüklerinin ardından yakalanıyor ve Montana ormanlarının derinliklerine gizlenmiş Aziz Vladimir Akademi'sine sürükleniyor. Rose, Dhampir eğitimine devam edecek. Lissa da zaten elit Moroi toplumunun Kraliçe'si... Ve iki kız, Akademi'de yine birçok kalp kıracak.

Lissa ve Rose'un Aziz Vladimir'den kaçmasına sebep olan korkuydu. Evet, çünkü Akademi'nin demir kapıları ardındaki hayat, akıl almayacak kadar tehlikeli. Moroi'ler iğrenç ayinler düzenliyor ve onların bu gizli kapaklı doğası ve gece aşkı, sosyal karmaşalarla dolu enigmatik bir dünya yaratıyor.

Rose ve Lissa, bu tehlikeli ortamda kendi yönlerini bulmak, yasak aşkın cazibesine karşı koymak ve Strigoi'lerin Lissa'yı sonsuza dek kendilerinden birine dönüştürmesine fırsat vermemek için sürekli savunmada kalmak zorunda!

0 ya ben alsam mı karar veremedim bakıcam artık ama içimden bir ses alırsam çok beğeniceğimi söylüyo ayy kendi kendimi ikna ettim bile ALIYORUM :):)
0 çok severek okuduğum bi kitap BARIŞ SAĞLAM
Kapat