Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap Cara J. Stevens

Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap
Cara J. Stevens

%15 İNDİRİM
69,00 TL
58,65 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786050986396
884992
Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap
Uzaylı Komplosu Battle Royale: Adanın Sırları 2. Kitap
58.65

Herkesin savaşçı olduğu bir adada yalnızca güçlüler hayatta kalabilir. Dünyanın farklı yerlerinden gelen, birbirinden çok farklı ve deneyimsiz askerlerden oluşan İmkânsızlar takımı, Fortnite: Battle Royale'de zafere ulaşmak için eğitim alıyor ve kıyasıya mücadele ediyor.

Takımlar arasında birinciliğe yükselmeye çalışan İmkânsızlar, adada başka kimsenin varlıklarından haberdar olmadığı iki gizemli yabancıyla karşılaşıyor. İnsandan çok uzaylıya benzeyen bir adam ve Zane'i asi olduğu günlerden tanıyan gizemli mutant bir kız. İmkânsızlar takımı, akıllarını kurcalayan sırları gizlice çözmeye çalışırken bir taraftan da kendilerini savaş alanında kanıtlamak zorunda! Bakalım takımın yeni kaptanı Zane, İmkânsızları zafere ulaştırabilecek mi? Yoksa geçmişi yüzünden, ilginç ama bir o kadar da tehlikeli bir yola mı sapacaklar?
Cara J. Stevens, aralarında Zombi Keşişlerin İntikamı ve bir Minecraft çizgi romanı da bulunan onlarca gençlik kitabının yazarıdır. Kitap okumadığı, yazmadığı ya da kumsalda olmadığı her anını, tilt ve video oyunları oynayarak geçiriyor. Eşi, çocukları ve kabarık tüylü, gürültücü köpeği Oliver ile birlikte Los Angeles'ta yaşıyor.

Kapat