Ufak Yangınlar %67 indirimli Celeste Ng

Ufak Yangınlar
Celeste Ng

%35 İNDİRİM
230,00 TL
149,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052177433
740339
Ufak Yangınlar
Ufak Yangınlar
149.50

“Shaker Heights'taki herkes o yaz bunu konuşuyordu: Richardsonların en küçük çocuğu Isabelle, sonunda kafayı yemiş ve evi yakmıştı.”

Shaker Heights'ta yollardan, evlerin rengine kadar her şey en ince detayına kadar planlıydı. Kimse de bu ruhu, kurallara uymayı ilke edinmiş Elena Richardson'dan daha iyi yansıtamazdı.

Kızı Pearl'ü kendi başına büyüten Mia Warren sanatçıydı ve Shaker Heights'a yeni taşınmışlardı. Kısa süre içinde Richardsonların dört çocuğu da güvenli ve düzenli hayatlarından kopacak, hayatlarını ve kendilerini sorgulamaya başlayacaklardı.

Ancak hem Shaker Heights'ı bölen hem de Mia ile Bayan Richardson'ı iki farklı cephe almaya zorlayan bir dava patlak verince Bayan Richardson, Mia'nın geçmişini gün yüzüne çıkarmaya karar verecek, bunu takıntısı haline getirecek ve kendi ailesi ile Mia'nınkini parçalama tehlikesiyle karşı karşıya gelecekti.

“Ufak Yangınlar'ı tek solukta okudum.”

– Jodi Picoult, Kız Kardeşim İçin ve Cam Çocuk'un yazarı

“Sıradışı… Ufak Yangınlar gibi kitaplarla sık sık karşılaşmıyoruz.”

– John Green, Aynı Yıldızın Altında ve Alaska'nın Peşinde'nin yazarı

“Zekice, komik ve şefkatli. İnanılmaz bir roman.”

– Paula Hawkins, Trendeki Kız'ın yazarı

“Celeste Ng'in romanını okurken devamlı kendime şunu sordum: ‘Bu kadar çok şeyi nereden biliyor? Nasıl bu denli zarif, cüretkar ve cömertlikle yazabiliyor?' Ufak Yangınlar daha uzun süreler konuşulacak bir edebi eser. Celeste Ng, Zadie Smith ve Jacqueline Woodson gibi yazarların yanında yerini aldı. Bu romana bayıldım.”

– Joe Hill, İtfaiyeci ve Boynuzlar'ın yazarı.

“Ufak Yangınlar bizi başka insanların evine, hayatına ve karanlık köşelerine davet ediyor. Celeste Ng her zamanki gibi espritiüel, akıcı, eşsiz ve orijinal bir dille yazmış.”

– Meg Wolitzer, The Female Persuasion'ın yazarı

“Bu kitabı ne kadar sevdiğimi kelimelerle anlatamam. Annelik, çocukluk aşkı ve mükemmeliyetçiliğin tehlikesi üzerine psikolojik bir gizem romanı. Gözyaşları içinde okudum.”

– Reese Witherspoon

“Bu düşündürücü romanda zıtlar birbirini hem çekiyor hem de ateşe veriyor.”

– People

“Ng hikayesini büyük bir bilgelik ve yaşanmışlıkla kaleme alıyor.”

– Harpers Bazaar

“Yazar giderek çeşitlenen karakterlere romanında yer veriyor. Kitabın dili sade ve anlaşılır olmasına rağmen, gerçek hayatta insanların nasıl düşündüğünü ve hissettiğini başarılı bir şekilde aktarıyor. Shaker Heights huzurlu ve sakin bir yer olabilir ancak gerçek hayat hiçbir zaman uzakta değil.”

– Entertainment Weekly

“İnanılmaz akıcı… Her karakter öyle başarılı bir şekilde yaratılmış ki hangi tarafı tutacağınıza karar veremiyorsunuz.”

– Marie Claire

“Ürkütücü derecede mükemmel bir şehrin detaylı ve sürükleyici bir portresi, annelik üzerine güçlü ve gerilimli bir roman. İnanılmaz bir başarı.”

– Publishers Weekly, starred review

“Ng'in muhteşem romanı, kişiliklerin ve ailelerin nasıl oluştuğunu, arkadaşlıkların nasıl sınandığını gösteren çok katmalı bir inceleme.”

– Booklist, starred review

“Ng bir mekana ait olamamayı ve bir hikâyeye farklı açılardan bakmak gerektiğini gözler önüne seriyor. Yarattığı karakterlerin hayatlarının çakışmasını izlemek büyüleyici. Ng bu romanıyla ne kadar duyarlı ve içgörülü bir yazar olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.”

– Kirkus, starred review

Kapat