Top Model Nasıl Olunur? %20 indirimli Tülin Şahin

Top Model Nasıl Olunur?
Tülin Şahin

%20 İNDİRİM
30,56 TL
24,45 TL
Tükendi
9786050905557
783571
Top Model Nasıl Olunur?
Top Model Nasıl Olunur?
24.45

Türkiye'nin top modeli Tülin Şahin modelliğin kitabını yazdı!Modelliğe 1998 yılında Supermodel of Denmark yarışmasını kazanarak başlayan Tülin Şahin Türkiye'nin uluslararası alanda en çok tanınan topmodellerinden biri. 13 yıldır başarıyla sürdürdüğü modellik hayatına şu ana kadar 250 defile, 200 kampanya, 15 reklam filmi sığdıran Tülin Şahin modelliğin kitabını yazdı!

Topmodel olma yolunda yürüyecek genç kızlara muhteşem tüyolar veren Şahin, bir modelin görüntüsüne sahip olmak isteyen tüm kadınlar için de güzellik, bakım, spor, kendi tarzını yaratma gibi konularda eşsiz ipuçlarını bu kitapta paylaşıyor.

Tülin, böyle bir projeyi hayata geçirdiğin için seni tebrik ediyorum. Kitabında benim de tabii ki modellere bir iki tavsiyem olacak.
-Claudia Schiffer

İmzasını attığı her proje modellik yolunda ilerlemek isteyen gençler için bir yol gösterici niteliğinde... Bu kitap da şüphesiz bunlardan biri olacak...
-Cansu Dere

Tebrikler Tuliss!
-Kate Moss

Çok yönlü, ölçülü, çalışkan, zarif, Türk modellerinin de
en az Avrupalılar kadar başarılı olabileceğinin kanıtı Tülin Şahin! Kutluyorum...
-Arzum Onan

Sevgili Tülin, bunca yıl sonra podyum dünyasını senin gibi başarılı bir modelin kaleminden okumak çok keyifli!
-Çağla Şikel

Bir model sadece kıyafeti taşır, topmodel ise markanın ruhunu.
-Nihat Odabaşı

Tülin, senin bir model olmanın dışında kitaplar yazmanı çok beğeniyorum. Bu konuda sen benim ilham perim oldun. Ben de en kısa zamanda bir kitap yazmak istiyorum.
-Isabeli Fontana

Ekmeğini çıkardığın her meslek kutsaldır ve modellik ciddiye alındığında çok yönden insanı geliştiren güzel bir meslektir. Bu noktada, belli bir başarıya ulaşmış olan sevgili Tülin Şahin dilerim herkese ışık tutar. Emeğin ve çaban için seni tekrar kutluyorum.
-Tuğçe Kazaz

Kapat