Dakikalar İçinde İnsan Vücudu - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram Tom

Dakikalar İçinde İnsan Vücudu - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram
Tom Jackson

%5 İNDİRİM
75,00 TL
71,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256774056
976118
Dakikalar İçinde İnsan Vücudu - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram
Dakikalar İçinde İnsan Vücudu - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram
71.25

İNSAN VÜCUDU HAKKINDA BENZERSİZ BİLGİLER!


Doğumdan itibaren insan vücudu nasıl oluşur? Hareket etmemizi sağlayan kemikler ve kaslar nasıl çalışır? Yediğimiz besinler bizi nasıl hayatta tutar? Sinirlerimiz vücudumuzun farklı yerlerine hangi yöntemlerle elektrik sinyalleri gönderir? İnsan neden hıçkırır? Akıl, bilinç ve hafıza nedir, nasıl çalışır? İnsan hangi sebeplerden dolayı hasta olur ve hangi yollarla iyileşir? Yaşlanmak bir zorunluluk mudur? Böbreküstü bezleri vücudu hangi tehlikelere karşı hazırlar? Gözyaşının kaynağı nedir? İnsan vücudunun hayvanlarla ortak noktaları nelerdir? Sonsuza dek yaşayabilecek bir vücut bir gün mümkün olacak mıdır?


Sıradan gibi görünen vücudumuz aslında inanılmaz özelliklere sahiptir. Doğum anından ölüm anına kadar bir vücut incelendiğinde, mükemmel biçimde çalışan bir makine görmek mümkündür. Her makine gibi bu makine de zaman zaman bakıma ihtiyaç duyar, bazı aksamalar yapabilir ve nihayet çalışmaz hâle gelebilir. Tüm bu süreçler arasında insan vücudunu incelemek ise dünyanın en büyüleyici işlerinden biridir.


Dakikalar İçinde İnsan Vücudu; 200 temel kavramı açıklarken, sindirimden bağışıklığa, sinirden üremeye kadar vücudun bütün sistemlerini kolay anlaşılır görseller eşliğinde inceliyor. Hem hızla okunabiliyor hem de unutulmaz bir öğrenme zevki veriyor.
(Tanıtım Bülteninden)


Kapat