Tom Gates Özel mi Özel Sürprizler (Ciltli) %30 indirimli Liz Pichon

Tom Gates Özel mi Özel Sürprizler (Ciltli)
Sen Öyle San!
Liz Pichon

%30 İNDİRİM
199,00 TL
139,30 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786052031872
603594
Tom Gates Özel mi Özel Sürprizler (Ciltli)
Tom Gates Özel mi Özel Sürprizler (Ciltli) Sen Öyle San!
139.30

Duyduk duymadık demeyin:

Eski dostunuz Tom Gates muhteşem, harika, inanılmaz, dahiyane, fantastik derken şimdi de özel mi özel Sürprizlerle geri döndü!..

Meteorolojinin günlerdir uyarıda bulunduğu kar yağışı nihayet başladı. Yaşasın! Kar demek tatil demek!.. Peki, dışarıda Derek'le kardan adam yapmak varken Tom neden koca bir tatil gününü gıcık Marcus'la birlikte geçirmek zorunda kalsın ki?

Fosillerin yaklaşan 50. evlilik yıldönümleri için her kafadan uçuk bir kutlama fikri çıksa da Tom'un hiç de yabana atılmayacak bir önerisi var: Hep birlikte bir eğlence parkına gitmek!

Bu arada Marcus'un Yıldız Öğrenci rozeti alması Tom'u fena halde sinir etmiş durumda. Ne yapıp edip o da bu rozeti almalı. Tabii önce Bay Bilgili'nin gözüne girmeyi başaracak kadar etkileyici bir numara bulmalı…

Küçücük odasını kar fırtınası nedeniyle evlerine sığınan iki kuzeniyle paylaşmak yetmezmiş gibi bir de yan evlerine saçma sapan suratlar yapan o şapşal kız taşınmasın mı? Eyvah, fena halde bunalan Tom için yeni komşu alarmı!

Tom Gates'in çikolatalı üzüm drajesi tadındaki altıncı macerasında okurları, bitmek bilmez yılan ve merdiven oyunları, ev ahalisini pozdan poza sokacak aşırı komik bir aile fotoğrafı çekimi, Delia'yı sinir etme numaraları, evdeki abur cuburların yerlerini keşfetme girişimleri ve pek tabii lapa lapa kar ile muhteşem bir tatil bekliyor!..

Evet... Tom her zamanki gibi bizi pek şaşırtmıyor ve yine çok güldürüyor.

Kısacası, gülmek ve eğlenmek istiyorsanız size süper bir teklifimiz var: Tom Gates okuyun, hem de doya doya!

Kapat