Güzel Canavar İçin Avrupa Seyahati Theodora Goss

Güzel Canavar İçin Avrupa Seyahati
Theodora Goss

%20 İNDİRİM
149,00 TL
119,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258089608
911275
Güzel Canavar İçin Avrupa Seyahati
Güzel Canavar İçin Avrupa Seyahati
119.20

Simyacının Kızının Tuhaf Hikâyesi kaldığı yerden devam ediyor. Mary Jekyll’ın hayatı, Sherlock Holmes ve Dr. Watson’a Whitechapel Cinayetleri’ni çözmelerinde yardım ettiğinden beri sessiz ve huzurlu geçmektedir. Beatrice Rappaccini, Catherine Moreau, Justine Frankenstein ve Mary’nin kız kardeşi Diana Hyde, Londra’daki Jekyll konağına yerleşmiştir. Üstelik yanlarında, sıkıştıklarında başvurabilecekleri Bayan Poole da vardır.

 

Ancak bu sakin günler, Lucinda Van Helsing’in kaçırıldığını öğrendiklerinde sona erer. Athena Kulübü, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’na gitmeli ve korkunç deneylere maruz bırakılan bu genç kadını kurtarmalıdır. Lucinda nerededir? Profesör Van Helsing, kızına ne yapmayı planlamaktadır?

 

Lucinda’yı makûs tâlihinden kurtarmak için zamanla yarışan Athena Kulübü üyeleri, Avrupa boyunca çılgın bir maceraya daha atılıyor. Paris’ten Viyana’ya, oradan Budapeşte’ye uzanan bu tehlikeli yolculukta, Mary ve arkadaşları yeni müttefikler kazanıyor, eski düşmanlarla yüzleşiyor ve nihayet Simya Topluluğu’na meydan okuyor. Artık vahşi kızlar için kendi kaderlerini yazma vakti…

Kapat