Tex Yeni Maceralar - 6 %25 indirimli Mauro Boselli

Tex Yeni Maceralar - 6
Uçuruma Giden Yol - Koruma Altında
Mauro Boselli, Tito Faraci

%35 İNDİRİM
100,00 TL
65,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786054983728
592083
Tex Yeni Maceralar - 6
Tex Yeni Maceralar - 6 Uçuruma Giden Yol - Koruma Altında
65.00

Büyük bir mutlulukla söylüyoruz ki Teks Willer ile arkadaşlarının tadına doyulamayan ve Türkiye'de hiç yayımlanmayan maceralarını da artık Çizgi Düşler yayımlıyor.

İşte sizlere Faraci'nin yazıp Cestaro Kardeşlerin çizdiği “Koruma Altında” adlı güzel macera...

Uçuruma Giden Yol (Tex 615; yazar: Mauro Boselli; çizer: Leomacs)
Amacına ulaşmak için cinayetler işlemeyi bile göze alan iki demiryolu şirketinin yarattığı bütün o kargaşanın yanında, bir de kiralık katil Mondego ortalığı kan gölüne çevirmeye devam etmektedir. Teks ve Kit, neler olduğunu anlamaya çalıştıkça, gördükleri rezaletin boyutları daha artmaktaydı. Para hırsı insanın gözünü ne kadar kör edebilirdi? Kendi yolunda sapmayan usta bir kiralık katil olan Mondego'yu bu pis işe kim bulaştırmıştı? Kahramanlarımız bütün bu soruların cevabını bulabilecekler miydi?

Koruma Altında (Tex 616; yazar: Tito Faraci; çizerler: Raul ve Gianluca Cestaro)
Serüvenimiz bir bahar New Mexico'da küçük bir çiftlikte başladı. Teks, bölgeyi kasıp kavuran azılı bir haydut çetesi olan Torrent kardeşlerden birini yakalayıp kasabaya götürür, ama bu olay büyük bir sorunun sadece başlangıcı olur. Kasaba halkı ve şerifin gözü onlardan öyle korkmuştur ki, adamı hapse atmak istemezler. Bu durumda Teks'in önünde yapılacak tek şey kalmıştır: Jack Torrent'i civardaki kalelerden birine götürüp orada kanun güçlerine teslim etmek. Bu iş de çetenin saldırı tehditi altında yapılacak birkaç günlük yolculuk demektir. Korkaklarla dolu bir kasabadan kaç cesur adam çıkabilir dersiniz?

Kapat