Haytalar İçin Adam Soyma %30 indirimli Terry Deary

Haytalar İçin Adam Soyma
Madrabaz Usta'nın Suç Akademisi
Terry Deary

%25 İNDİRİM
13,89 TL
10,42 TL
Tükendi
9789944697828
569289
Haytalar İçin Adam Soyma
Haytalar İçin Adam Soyma Madrabaz Usta'nın Suç Akademisi
10.42

"Yoksulluğa, eşitsizliğe ve Robin Hood felsefesine dair başarılı bir kara mizah örneği."

- İyi Kitap

"İyiyi görebilmek için kötülüğü de bilmek gerektiğini gözden kaçıranlara selam olsun."

- Bir Dolap Kitap

Çocuklar kadar yetişkinlerin de beğeniyle okudukları “Ateş Hırsızı” serisinin çok satan yazarı Terry Deary'nin mizahi öğelerle renklendirdiği yeni dizisi “Madrabaz Usta'nın Suç Akademisi”nde ikinci macera!..

Onlarca masum insanı hapse gönderen zalim Hâkim Fumble'ın başı belada. Bir süre kafasını dinlemek için kır köşküne çekilmeye karar veren Fumble'ın yolculuğu güzel geçecek mi dersiniz? Peki ya beraberinde taşıdığı hazinesi ne kadar güvende? Ustalık yolunda emin adımlarla ilerleyen kahramanlarımız Smiff Smith ve Alice White yepyeni bir macerayla karşı karşıyalar. Üstelik bu defa, eğitimlerini yaşadıkları kasabanın gelmiş geçmiş en ünlü haydutundan alacaklar. Bu silahlı haydut, sokakta hanımefendilerin peşlerinden koşup cüzdanlarını çalmaktan ya da cüzdanlarını vermezlerse popolarını çimdiklemekten aranıyor!

25 milyonu aşkın satış rakamıyla İngiltere'nin en çok satan yazarlarından biri olan Terry Deary, 40'dan fazla farklı dile çevrilen 200'ün üstündeki yapıtıyla dünyanın en çok okunan edebiyatçılarından biri olarak tanınıyor…

Kapat