Teknolojide Boğulan Liderlere Oksijen %25 indirimli Murat Cudi Erentür

Teknolojide Boğulan Liderlere Oksijen
Türkiye'deki Bilişim Yöneticilerine Yardımcı Rehber
Murat Cudi Erentürk

%5 İNDİRİM
100,00 TL
95,00 TL
Temin süresi 8 iş günüdür.
9786055069544
592225
Teknolojide Boğulan Liderlere Oksijen
Teknolojide Boğulan Liderlere Oksijen Türkiye'deki Bilişim Yöneticilerine Yardımcı Rehber
95.00

Bilişim dünyası büyük bir değişim arifesinde. Bulut bilişim mobil cihazlar büyük veri analizi ve sosyal ağlarla beraber çevremizdekilerle iletişimden iş yapış biçimlerimize kadar önceliklerimiz değişmekte.

Günümüz Türkiye'sinde bilişim alanındaki liderler Dünyadaki değişim yakınından takip etmek ve değişime adaptasyonu Türkiye şartlarına ve kültürüne uyarlamak zorunda kalmaktadır. Liderler, bilişimin dünya çapındaki kuralları ile Türkiye'nin gerçekleri arasında köprü oluşturmalı organizasyonlarında yol gösterici olmalıdır.

Rehber niteliğindeki bu kitaplarla;

Organizasyonu kısa zamanda doğru ve yeterli biçimde değerlendirebilecek odaklanmanız gereken konulara hızlıca erişebileceksiniz.

Elemanlarınızla ve üst yönetimle gerçekçi ve işlevsel bir fikir köprüsü kurabilecek ve her iki grubun nabzını aynı anda tutabileceksiniz.

Gerek Türkiye'de gerek uluslararası arenada yıllar içinde pek çok farklı projeden damıtılarak edinilmiş tecrübeleri anında, ihtiyacınız olan alanda ve gerektiği kadar kullanabileceksiniz.

Başka ülkelerin kültür ve yapısına hitap eden yöntemler yerine Türkiye'nin şartlarına ve kültürüne uygun tavsiyeler sayesinde öne çıkacaksınız.

Bu kitap organizasyonunuz içinde parlak noktaları görebilen başarılı, bir bilişim lideri olmanız için size yol gösterecek.

Kapat