Teen Titans: Beast Boy Kami Garcia & Gabriel Picolo

Teen Titans: Beast Boy
Kami Garcia & Gabriel Picolo

%30 İNDİRİM
245,00 TL
171,50 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254143038
912230
Teen Titans: Beast Boy
Teen Titans: Beast Boy
171.50

Teen Titans: Beast Boy dostluklar, beklentiler ve kendini keşfetme yolculuğu hakkında heyecanlı ve harika bir hikâye.”

 -Marieke Nijkamp,

New York Times çoksatan yazarı

 “Duyguları, pençeleri ve dişleri olan bir başlangıç macerası.

Beast Boy’a aşık olmamak elde değil.”

 -Julie Kagawa,

New York Times çoksatan yazarı

 

17 yaşındaki yeşil perçemleri olan Garfield logan, hayatı boyunca hiç umursanmamıştı. Yaşadığı küçük kasabada bile kendisini gösterecek bir yol bulamıyordu. Ve lise son da neredeyse bitmek üzereydi. Gar, Bull Creek Listesi’ndeki popüler çocukları etkilemenin bir yolunu bulamazsa önemli olmayı hiç tadamadan mezun olacaktı. Gar’ın  en yakın arkadaşları Stella ve Tank onun başkalarının ne düşündüğünü bu kadar umursamasına anlam veremiyor; matrak, pizza seven, bilgisayar oyunu takıntılı arkadaşlarını özlüyorlardı.

 O sırada Gar’ın durup dururken ortaya atılan bir iddiayı kabul edeceği tutar. Sonuçta popüler çocuklar etkilenir ve Gar’ın popülerlik durumu birden yükselişe geçer. Ama değişen başka şeyler de vardır. Gar bir gecede on beş santim uzamıştır. Sesi kalınlaşır, birden daha güçlü ve daha hızlı olur. Sonunda istediği konuma gelmiştir ama bu yeni popülerliğin bir bedeli vardır. Gar yeni arkadaşlarını etkilemek için daha fazla çaba göstermek zorundadır. İddialar büyüdükçe büyür, riskler arttıkça artar.

 Gar yaşadığı fiziksel değişimin boyutlarını fark edince kendisiyle ilgili gerçekleri derinlemesine araştırmak ve gerçekle yüzleşmek zorunda kalır çünkü hayatı kontrolden çıkmak üzeredir.

Kapat