Tanrı'yı Tanımak Büyük Gizeme Ruhsal Yolculuk Deepak Chopra

Tanrı'yı Tanımak Büyük Gizeme Ruhsal Yolculuk
Deepak Chopra

%25 İNDİRİM
39,00 TL
29,25 TL
Tükendi
9789751020147
786778
Tanrı'yı Tanımak Büyük Gizeme Ruhsal Yolculuk
Tanrı'yı Tanımak Büyük Gizeme Ruhsal Yolculuk
29.25

En çok satanlar arasında yer alan Yaşlanmaz Beden Sonsuz Zihin ve Melek Yakınlarda adlı kitapların yazarı, bu güne kadar yazdığı en iddialı ve en önemli kitabıyla okurlarının karşısında: Tanrı'yı Tanımak; Tanrı'yı algıladığımız yedi farklı yöntemin keşfi. Chopra'ya göre bu yöntemler sadece herhangi bir dine dayalı olarak şekillendirilmiş olmayıp beynimize bir bilgisayar verisi gibi kalıcı olarak aktarılmıştır.

Bu olağanüstü kitapta, Chopra bizleri bazen sağı solu belli olmayan bir baba gibi hareket eden Tanrı'ya ulaştığımız birinci aşamadan, beynin Tanrı'yı düşüncenin ötesinde kutsal bir saf varlık olarak yaşadığı yedinci aşamaya kadar adım adım götürüyor. İşte bu yedinci aşamada dünyanın ve içindeki yerimizin gerçek anlamını keşfediyoruz. Burası azizlerin ve bilgelerin yaşadığı mertebedir. Yedi aşamanın hepsi, her zaman elde edilebilecek bir şekilde hepimiz için mevcuttur

Chopra, tüm zamanların en önemli konusunu felsefeden, bilimden ve mistisizmden yararlanıp sentezleyerek oldukça değişik bir açıdan ele alıyor. İster fark edelim, ister etmeyelim, bu hepimizin içinde olduğu bir arayıştır ve en büyük maceramızdır. Chopra'nın tabiriyle, ''Tanrı, kendimizi tanımak için sahip olduğumuz en büyük içgüdümüzdür.'' Bu olağan üstü kitap bu bilgiye dramatik ve sürekli bir katkıda bulunmaktadır.

Kapat