Tanrıçanın Mirası (Ciltli) %30 indirimli Aimee Carter

The Goddess Inheritance Tanrıçanın Mirası (Ciltli)
Aimee Carter

%25 İNDİRİM
249,00 TL
186,75 TL
Temin süresi 2 iş günüdür.
9786059232685
638695
Tanrıçanın Mirası (Ciltli)
Tanrıçanın Mirası (Ciltli) The Goddess Inheritance
186.75

“Okuyucular, şaşırtıcı ve bazen de zorlu yeni gerçekliği ile yüzleşen; yaşam, ölüm ve saplantıların oluşturduğu tehlikeler ve sevginin gücü hakkında yepyeni ve yürek parçalayıcı fikirler edinen Kate ile aralarında bir bağ kurmakta zorlanmayacaklar.”

- Booklist

Aşk ya da Yaşam. Henry ya da Çocuğu. Ailesinin ya da Dünyanın Sonu.

Kate bir tercih yapmak zorunda…

Kate Winters dokuz ay süren bir esaret boyunca kıskanç bir tanrıçaya, intikam peşinde olan bir Titan'a ve hiç beklemediği bir gebeliğe rağmen ayakta kalmayı başardı. Şimdi Tanrıların Kraliçesi doğmamış çocuğunu elinden almak istiyor ve Kate'in onu durdurması olanaksız. Fakat Kronos henüz kendi teklifini dile getirmedi.

Titanların Kralı Kronos, Kate'in sadakatine ve bağlılığına karşılık insanlığı bağışlayacak ve Kate'in çocuğunun kendisinde kalmasına izin verecektir. Ancak… Henry'yi, Kate'in annesini ve konseyin geri kalanını yok etmeye kararlıdır. Kate anlaşmayı reddettiği takdirde ise dünya üzerindeki en son tanrı ve ölümlü yok olana dek dünyayı yerle bir edecektir.

Sevdiği herkesin kaderi omuzlarındayken Kate imkânsız olanı başarmak ve evrendeki en güçlü varlığı yenmenin bir yolunu bulmak zorundadır, hem de sahip olduğu her şey pahasına…

Bedeli ölümsüzlüğü olsa bile.

Kapat