Tanrıça Kadınlar Seda Diker

Tanrıça Kadınlar
Gizli Kalmış Yeteneklerin
Seda Diker

%25 İNDİRİM
127,00 TL
95,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789751043153
901596
Tanrıça Kadınlar
Tanrıça Kadınlar Gizli Kalmış Yeteneklerin
95.25

Bir Tanrıça Kadın olmanın tüm sırlarını okumaya hazır mısın?

Gerçek bir Rahim Kadın olursan, efor sarf etmeden, hayatındaki ilişkini düzeltme gücüne sahip olursun.Erkekler senin için yarışırlar. Sen uğraşmazsın. O erkek, senin yanındayken, doğal olarak evrilir, şifalanır. Oerkek tarafından adanmışlıkla sevilirsin.

Işıltın kendiliğinden artar, etrafında dikkat çekersin. Hem de doğal olarak, özel bir şey yapmadan. Sadecebedenin için değil, ruhun için de beğenilirsin.Erkekler, seni yok etmek, küçültmek, batırmaya çalışmak yerine, seninle birlikte yücelebilmek için uğraşmayabaşlar.

Her Tanrıça Kadın gibi gençleşirsin. Bu dünyada geçirdiğin yıllar, basit bir rakamdan ibaret olur. Cinsellikteise hazların en yükseğini yakalamaya başlarsın. Böylece, bu hazzı sana verebilecek erkekler, sana doğrumıknatıs gibi çekilmeye başlarlar.Sıradan, alışılmış ilişki problemleri ile alakan kalmaz. Aldatılmak, kandırılmak, kullanılmak, çok gerilerdekalır.

Bu kitapta, şu anda Tanrıça Kadın olmayı başarmış olanların gerçek öyküsünü, kendi kalemlerinden bulacaksın.Rahim Gücünü kullanabilmen için gerekli adımları öğreneceksin. Ve en önemlisi, İlahi Koruma altınagirebilmenin yollarını bulacaksın.Bir Tanrıça Kadın olmak ve Rahim Gücünü eline almak ister misin?

Öyleyse bu kitapta bulacağın tüm uygulamaları yapmaya başlayabilirsin.

Kapat