Tanrı İle Birlik %25 indirimli Neale Donald Walsch

Tanrı İle Birlik
Neale Donald Walsch

%5 İNDİRİM
178,50 TL
169,58 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786052164402
739660
Tanrı İle Birlik
Tanrı İle Birlik
169.58

Neale Donald Walsch'ın eserleri, haftalarca çok satan listelerinin ilk sırasında yer almış,pek çok dile çevrilmiş ve milyonlarca okura ulaşmıştır.

Birçok insan Tanrı'ya inanır.

Sadece, Tanrı'nın da onlara inandığına inanmazlar.

Oysa Tanrı insanlara inanır ve onları tahminlerinden daha çok sever.

Bu kitaba hoş geldiniz. İçinizde ve çevrenizde var olan Tanrı ile buluşmak üzere buradasınız. Tanrı'nın sizinle olduğunu
kendi tecrübelerinizle öğrenmek için. Bunu kabul edebilirseniz, hayatınızdaki en güçlü deneyimlerden birini yaşamak üzeresiniz demektir.

Tüm yollar sizi Tanrı'ya götürür. Çünkü gidecek başka bir yeriniz yoktur. Bu kitap bundan, yuvaya nasıl döneceğinizden söz ediyor. Tanrı'yla bir olma halini ya da Tanrı'yla birlik denen şeyi anlatıyor. En önemlisi de, benliğinizi ele geçiren yanılsamalardan sıyrılarak temel gerçekliğe gideceğiniz yolu gösteriyor.

Neale Donald Walsch, yazdığı kitaplar sayesinde okurların kalplerine dokunmayı başarmış modern bir manevi habercidir. Hayatının büyük bir bölümünü din ve anlamla ilgili profesyonel çalışmalara ayıran yazar, anlam arayışına devam etmekte ve bu arayışta edindiği deneyimlerini okurlarıyla paylaşmaktadır.

Kapat