9786055395612
482650
Kan Yangını
Kan Yangını
15.84

Seçkinler yetişkin erkek vampirlerdir. Gururlu, buyurgan, sahiplenici, güçlü, yoğun derecede çekici, inatçı, kibirli ve yakışıklıdırlar. Durumuna göre dünyadaki en harika erkek ya da aşağılığın teki olabilirler. Seçkinler bazen insan kadınları arzularlar. Bazen bu ilişkiler uzun süreli romantik ilişkilere döner. Ve bazen de bir Seçkinle dişi insan arasında, bir vampir erkeğiyle dişisi arasındaki gibi ömür boyu süren bir tür ruh bağlanması oluşur.

Tutku dolu bu vampir hikâyesiyle karanlığa kucak açın

Alec Reynard, o bir Seçkin O ve türü için, dünya büyük tehlikelerle dolu bir yer. Ruhunun karanlık kuyuları Aleci ezmeye çalışırken o, yakalandığı hastalıktan kurtulmak ve günışığında yaşayabilmek için gizli tıbbi tedaviler görüyor.
Domini Lancer, vampirlere inanmayan bir ölümlü Onun için vampirler sadece dedesinin anlattığı gece masallarında geçen, gerçekte var olmayan yaratıklar. Oysa dedesinin ona vampir hikâyeleri anlatmasının bir nedeni var.
Alec ve Dominiyi bir araya getiren şey ise zihinlerinden geçen düşünceler
Bu düşünceleri takip ederek birbirlerinin hayatlarına giren Alec ve Domininin tutku ve macera dolu hikâyesi bu kitapta sizleri bekliyor.

Elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.
Connie Brockway

Şeytani bir şehvet.
Christina Dodd

Ateşli, macera dolu bir roman.
Romantic Times

Heyecan ve arzu yüklü.
Booklist

Sizemore gerçekçi vampirleri yazma işini biliyor.
All About Romance Review

Kapat