Superman Lois ve Clark - Rebirth'e Doğru %25 indirimli Dan Jurgens

Superman Lois ve Clark - Rebirth'e Doğru
Dan Jurgens, Lee Weeks, Scott Hanna

%30 İNDİRİM
29,63 TL
20,74 TL
Tükendi
9789750842634
731623
Superman Lois ve Clark - Rebirth'e Doğru
Superman Lois ve Clark - Rebirth'e Doğru
20.74

Krypton'un Son Oğlu ve Dünya'nın Son Kızı

Çelik Adam ile hayatının aşkı olan güçlü ve kararlı muhabir. Onlar doğruluk ve adaletin en önde gelen çiftiydiler. Sonra Flashpoint gerçekleşti... ve de Convergence... Ardından gerçeklikten silinerek yerini multievreni oluşturan New 52 dünyalarına bıraktı.

Şimdi ise Lois ve Clark genç oğulları Jonathan ile birlikte eski dünyalarına çok benzeyen ama tamamen farklı bir dünyaya nakledildiler. Farklı yaşlarda ve tavırlarda tanıdık kahramanlar, tanıdık yüzler, tanıdık isimler. Kendi Lois Lane'i, kendi Clark Kent'i ve kendi Superman'i olan bir Dünya. Superman'e pek güvenilmeyen ve iki Superman'in bir felaket yaratacağı bir Dünya.

Yıllar boyunca gizlendiler, Clark kötülükle gölgelerin içinden mücadele etti ve Lois ise adı gizli bir yazar olarak suç dünyasına karşı savaş açtı. Ama şimdi arkalarında bıraktıkları dünyalarından daha zorlu bu Dünya'da bütün sırları açığa çıkmak üzere ve Jonathan ateş hattının tam ortasında. Geriye bir tek soru kalıyor: İlk Çelik Adam'ın kendini dünyaya göstermesinin zamanı geldi mi?

“... birçok okurun raflara dönmesini istedigi karakterle sağlam bir yeni başlangıç.”

-Comic Book Resources

Lois ve Clark arasındaki enerji çok çekici ve buna bir çocuğun eklenmesi onu daha da iyi yapıyor.”

-IGN

“New 52” ile yeniden yaratılan ve unutulan Superman'e, fırtınalı bir dönemde DC Evreni'nin umut ışığını sembolize eden karaktere bir geri dönüs¸ .”

-Newsarama

Kapat