Super Girl Süper Olmak Mariko Tamaki

Super Girl Süper Olmak
Mariko Tamaki

%25 İNDİRİM
215,00 TL
161,25 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254142277
911421
Super Girl Süper Olmak
Super Girl Süper Olmak
161.25

“Tamaki ve Jones, Supergirl’ün gerçekçi ve dokunaklı ilişkilere sahip eğlenceli, içten bir versiyonunu yaratmışlar...”

—Publishers Weekly

“Etkileyici bir biçimde göze çarpıyor.”

—Booklist

“Muhteşem bir ahenk yakalamışlar.”

—School Library Journal, Good Comics for Kids

Kara Danvers çok güçlü. Uçabiliyor. Dünya’ya bir uzay mekiğiyle zorunlu iniş yaptı. Ama onu en çok endişelendiren şeyler, birden fazla takımın katıldığı atletizm yarışmasını kazan- mak, 16. yaş gününü kutlamak ve yüzündeki devasa sivilce. Ve en yakın arkadaşları ile biraz-sinir bozucu-ama-kesinlikle-sevgi dolu üvey ailesinin yardımıyla onu rahatsız eden rüyalarını -başka bir dünyanın paramparça görüntülerini- geride bırakabilir.

Durumu, küçük kasabası Midvale’i parçala- yan... ve geçmişine dair hep gizli kalacağını sandığı sırlarını açığa çıkaran depreme kadar böyleydi.

Artık Kara’nın inanılmaz güçlerinin seviye- si son hızla artıyor ve güvendiği insanların tüyler ürpertici gizli planları olduğu ortaya çıkıyor. Doğduğu dünya ile bildiği tek dünya arasında seçim yapma zamanı geldi. Kara, hem kasabasını kurtarıp hem de süper olma nın bir yolunu bulabilecek mi?

New York Times çok satan ve Caldecott Ma- dalyası ödüllü yazar Mariko Tamaki (This One Summer, Harley Quinn: Kırık Cam) ve Eisner adayı çizer Joelle Jones (Lady Killer, Catwoman) güçlerini muhteşem bir yetişkinli- ğe geçiş hikâyesi için birleştiriyorlar. Bu daha önce hiç görmediğiniz Supergirl ve tamamen yeni sayfa düzeni ve yeni renkleriyle size sunuluyor.

Kapat