Stres: Duygusal Tükenmişlik Döngüsünü Kırmanın Sırrı Emily Nagoski & A

Stres: Duygusal Tükenmişlik Döngüsünü Kırmanın Sırrı
Emily Nagoski & Amelia Nagoski

%35 İNDİRİM
98,00 TL
63,70 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258489415
910875
Stres: Duygusal Tükenmişlik Döngüsünü Kırmanın Sırrı
Stres: Duygusal Tükenmişlik Döngüsünü Kırmanın Sırrı
63.70

Çoğu Hayal kırıklığı duygusunu kontrol eden beyninizdeki “monitör” nasıl yönetilir? Bikini Endüstrisi Kompleksi kadınların vücutlarını sevmelerini nasıl zorlaştırdı ve bununla nasıl mücadele edilir? Kadınlar duygusal tükenmişlik hissini neden erkeklerden farklı yaşar?

 

Duygusal tükenmişliğin asıl nedeni, bir kadın olmanın gerçekte nasıl bir şey olduğu ile insanların kadınlardan nasıl olmalarını bekledikleri arasındaki uçurumdur, çünkü kadınlar sürekli bu ikisi arasındaki boşluğu kapatmaya uğraşırlar. Etrafınızdaki her şey size yetersiz olduğunuzu söylerken nasıl “bedeninizi sevebilirsiniz”? Zaten % 110 performansla çalışırken ve bu fark edilmezken, işte nasıl “sınırlarınızı zorlayabilirsiniz”? Tüm bu duygusal tükenmişlik döngüsünü kırabilir ve huzurlu hissetmekle aranızdaki engelleri kaldırabilirsiniz.

Dinlenmek ve sosyal bağlar kurmak tükenmişlik hissini önlemenin anahtarıdır. Sunduğu en son araştırmalar ve deneyimler sonucu verilen tavsiyelerle Stres: Duygusal Tükenmişlik Döngüsünü Kırmanın Sırrı, stres hakkında düşünme ve stresi yönetme biçiminizi tamamen değiştirecek. Bu kitap, size baskı altında duygularınızı yönetmenize, dengeli ve keyifli yaşamın tadını çıkarmanıza yardımcı olmak için basit, bilimsel bir plan sunuyor.

“Yorgun düşmüş beyninizin ve vücudunuzun içinde neler olup bittiğini ve bunun için neler yapabileceğinizi harfi harfine anlatıyor…”

—Sarah Knight, ...İttir Et Gitsin! ve Hayır De Gitsin! kitaplarının çoksatan yazarı

“Bu kitabın devrim niteliğindeki stratejilerini her daim uyguluyorum.”

—Brené Brown

Kapat