Soyut Şeyler Müzesi %25 indirimli Wendy Wunder

Soyut Şeyler Müzesi
Wendy Wunder

%20 İNDİRİM
249,00 TL
199,20 TL
Tükendi
9786052995211
731896
Soyut Şeyler Müzesi
Soyut Şeyler Müzesi
199.20

Sadakat. kıskançlık. mecburiyetler. hayaller. hayal kırıklığı. korku. ihmalkârlık. başa çıkma. coşku. şehvet. huy. özgürlük. kalp kırıklığı. vurdumduymazlık. cesaret. açgözlülük. inanmak. tanrı. karma. ne istediğini bilmek (kesin fransızcada bunun için bir kelime vardır). evet demek. kader. gerçek. fedakarlık. affetme.hayat. mutluluk (sonsuza dek).

Hannah ile Zoe'nin hayatlarında pek fazla bir şey olmasa da iki arkadaş hep birbirlerinin varlığına tutunmuşlardır. Bu yüzden Zoe, Hannah'ya yaşadıkları köhne kasabadan çıkması gerektiğini söylediğinde Hannah'nın eski püskü arabasına atlayıp batıya doğru yola çıkarlar ve her şeyi, yetersiz ailelerini, hayal kırıklıklarıyla dolu aşk hayatlarını, mecburen kaydoldukları yerel yüksekokulu arkalarında bırakırlar.

Fırtınaları kovalayıp yeni arkadaşlar edinirlerken Zoe arkadaşına onun için daha fazlasını istediğini söyler. Daha büyük bir hayat yaşamasını, daha görkemli hayaller kurmasını, yüksekleri hedeflemesini ister. Ve Hannah'ya hayattaki soyut şeyleri, tecrübe etmediği duyguları öğretmeye başlar; mesela cesaret, vurdumduymazlık, karma ve hatta mutluluk.“Soyut Şeyler Müzesiçıkabileceğiniz en güzel araba yolculuklarından;neşeli, komik ve duygu yüklü. Gerçek bir dosta sahip ya dagerçek bir dostun özlemini çekmiş herkes okumalı.”

-Alexandra Coutts,Tepetaklak'ın yazarı

“Kırık kalplerile mizahınustalıklı karışımı…”

-Kirkus Reviews

“Macera, aşkvearkadaşlığın sınırsızlığı hakkında taptaze, ustalıkla yazılmış bir hikâye…”

-Booklist

“Beklenmedikbir aşk hikâyesive ona ayak uyduran macera dolu bir araba yolculuğu. Okurlar hayatın olasılıklarına ve mucizelerine dair çok şey bulacak.”

-School Library Journal

“Hiç kimse,göz kamaştırıcıvekarmaşıkarkadaşlıklarıWendy Wunder kadar gerçek yazamaz.Soyut Şeyler Müzesizorlayıcı ve içten.”

-Katie Cotugno,99 Gün'ün yazarı

“Aklınızdan çıkmayacakkarakterler ve ruhsal bozukluklara dair gerçekçi bir bakış açısıyla merak uyandıran bir hikâye.”

-Publishers Weekly

“Harika keşiflerle dolu,çok eğlenceli…”

-Voya

Kapat