Sorularla Meditasyon Öznur Özcan

Sorularla Meditasyon
Öznur Özcan

%35 İNDİRİM
140,00 TL
91,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258446647
974028
Sorularla Meditasyon
Sorularla Meditasyon
91.00

Meditasyon, çok duyulan ancak çoğunluk tarafından pek detaylı bilinmeyen bir konu. Kişiye ruhunu dinlendirme, zihnini arındırma, bilinçaltını ve iç dünyasını anlama fırsatı sunan bir çalışma. Etkili bir anda kalma pratiği olması ile uygulayıcılarına farkındalıklı yaşamın kapılarını açarken, kanıtlanan fiziksel etkileriyle bilimin desteğini de yanına alıyor.

 

Öznur Özcan’ın okuruna “Yoluna ışık olmak ve sana ‘hadi başla’ diyebilmek için yazıyorum bu satırları. Aklındaki soruları yanıtlayabilmek ve hayatına katkı olabilmesi dileğiyle” diye seslenerek kaleme aldığı Sorularla Meditasyon kitabı ihmal ettiğimiz ruhumuzu meditasyonla onarabilmek  için bir yol açıyor. Üstelik kitabın son bölümünde sunulan uygulama yöntemleriyle evinizde meditasyon yapabilmenize de rehberlik ediyor.

 

Siz de meditasyonla ilgili bilinmeyenler, merak edilenler, yanlış yapılanlar, meditasyon çeşitleri, nasıl yapıldığı, kimin hangi meditasyonu yapabileceği, bilimin meditasyona yaklaşımı gibi konularda aydınlanmak istiyorsanız bu kitap tam size göre.

 

“Meditasyon yap, işler zaten kendiliğinden değişecektir.”

OSHO

Kapat