Sonsuza Dek, Ayrı Taylor Jenkins Reid

Sonsuza Dek, Ayrı
Taylor Jenkins Reid

%35 İNDİRİM
250,00 TL
162,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258387537
911495
Sonsuza Dek, Ayrı
Sonsuza Dek, Ayrı
162.50

Elsie Porter, yeni yılın ilk saatlerinde köşe başındaki pizzacıya girerken yaşamının bir anda değişeceğinden ve paket siparişini beklerken hayatının aşkı Ben’le tanışacağından habersizdi.

 

Ben, Elsie’yle yeniden görüşebilmek için yirmi dört saat bile bekleyememişti. İkili sadece birkaç hafta içinde birbirlerine sırılsıklam âşık olmuş, mayıs ayı geldiğindeyse çoktan Vegas’a kaçıp evlenmişlerdi. Sonsuza dek mutlu yaşayacaklarından hiç şüpheleri yoktu.

 

Oysa nikâhtan sadece dokuz gün sonra bir kaza onları sonsuza dek ayıracaktı. Elsie, yüreğinde ucu bucağı yokmuş gibi gelen bir sancıyla hastaneye ulaştığında karşısında sevdiği adamın annesini bulacaktı. Elsie ve kaza gününe dek onun varlığından haberi bile olmayan Susan, birlikte acının farklı biçimlerini ve her şeye rağmen hayata tutunmayı öğreneceklerdi.

 

“Ölüm ve yaşam hakkında etkileyici bir roman.” Kirkus

 

“Kahkaha atacak, ağlayacak ve sayfalar arasında kaybolacaksınız.” Redbook

 

Sonsuza Dek, Ayrı başından sonuna kadar harikulade bir okuma keyfi sunuyor.” Romantic Times

 

“Dokunaklı ve güçlü... Taylor kalbinizin iplerini ustaca eline alıyor ve bırakmıyor.” Publishers Weekly, Starred Review

 

“Gerçek aşkı bulmanın büyüsüne ve o aşkı kaybetmenin acısıyla başa çıkmaya dair etkileyici bir roman. Karakterler öylesine canlı ki sayfalardan fırlayacak ve doğrudan kalbinize taht kuracaklar.” —Amy Hatvany

Kapat