Sonsuz Sıkıntı %20 indirimli Altay Öktem

Sonsuz Sıkıntı
Altay Öktem

%20 İNDİRİM
75,00 TL
60,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9789752897229
422642
Sonsuz Sıkıntı
Sonsuz Sıkıntı
60.00

Çağdaş edebiyatımızın en özgün temsilcilerinden biri olan Altay Öktem, Sonsuz Sıkıntı adlı bu kitabıyla okurlarını bir kez daha sıradışı bir yolculuğa davet ediyor. Anlık kırılmaların açtığı derin yarıkları, açılmış derin yarıkların üstüne süregiden sıradanlığın şaşırtıcılığını bulacağınız bu öyküler, çağdaş edebiyatımızın aldığı yola ilişkin de önemli ipuçları taşıyor...

Daha önce büyük beğeni toplayan Aslında Saçları Siyahtı'daki öykülerin de yer aldığı bu kitapta okuyacaklarınız sizi kimileyin düşsel dünyaların gizli gerçeklerine, kimileyin de gerçek dünyaların gizemli arka planlarına götürecek.

"Yaptığı deneyleri ve tıbba hizmetlerini, yurtdışındaki başarılarını, aldığı uluslararası ödülü uzun uzun anlattı.'O yaşlıların hepsinin bir ayakları çukurdaydı,' dedi. 'İnsanlığa hizmet etmek, hayat kurtarmak için onların hayatlarını belki birkaç ay kısalttım. Ama her şeyin bir bedeli var. Onlar bu bedeli ödeyip mutlu öldüler. Ölürken insanlığa hizmet etme fırsatını yakaladılar.' İyice rahatlamıştı. Huzurevi müdürüyle Hulusi Bey etkilenmiş görünüyordu."

Kapat