9786053438922
628334
Son Oyun
Son Oyun
39.98

"Geçmiş Aslında Ölmez Sadece Hayata Döner"

On yedi yaşındaki Michael ve beş yaşındaki kardeşi Patrick haftalardır Oyun'daki canavarlarla savaşmaktadır. Ellerinde bir tüfek ve birbirlerine olan sevgilerinden başka bir şeyleri olmayan iki kardeş, Batı Virginia'nın dağlarında gizemli Oyun Efendisi'nin talimatlarını yerine getirir. Gündüzleri hayatta kalanları arayıp geceleriyse kana susamış Böğürenlerle savaşırlar. Üstelik bu oyunda son derecede iyidirler.

Ancak Oyun değişmekte, Böğürenler evrim geçirmektedir. Oyun Efendisi de Patrick ve Michael'ı hayatta kalan diğerlerine yönlendirmektedir ama onlar oyunu kurallarına göre oynamamaktadır. Kardeşlerin hayatı artık eskisi gibi olamayacaktır. Yoksa kader onları bir bilinmeze doğru mu sürüklemektedir?

“Aile ve sevgi üzerine insanı şaşırtacak kadar zekice yazılmış heyecanlı bir öykü, tabii biraz da zombi içeriyor.”

- John Green, New York Times çoksatanı Aynı Yıldızın Altında'nın yazarı

“Martin'in ilk romanı zombi romanları arasında en iyisi. Hız kesmeyen, zekice ve duygusal bir macera. Çok ilgi çekici bir kitap.”

- Booklist

“Michael'ın cehenneme dönmüş bir dünyada güvenli bir liman bulma çabası hem gerilimli hem de heyecan verici. Son Oyun sıradan bir canavar romanı değil, büyük yazar Stephen King'in ilk dönem eserlerini hatırlatan bir hikâye.”

- VOYA

“Son Oyun okurları kan donduran bir macerayla pençelerinin arasına alıyor.”

- S. A. Bodeen

“Özellikle de Michael'ın kardeşini koruma kararlılığı söz konusu olduğunda duygusallaşan bir eser.”

- School Library Journal

“Kışkırtıcı, macera dolu, beklenmedik gelişmelerle örülü Son Oyun okurları şoke edecek ve duygulandıracak.”

- Pittacus Lore

“Son Oyun en sevdiğim türden bir zombi hikâyesi; baştan sona heyecanlı, insanın kalbine dokunan, ustaca yazılmış ve elden bırakması imkânsız. Okunması şart!”

- Carrie Ryan, Lanetliler Ormanı'nın yazarı

“Hem hayrete düşüren bir macera hem de insanın kalbine dokunan güzelliklerle dolu bir roman. Korkutucu ve neşeli, komik ve duygusal.”

- Sara Zarr

“Uzun zamandır okuduğum en çarpıcı ve beklenmedik olaylarla dolu zombi romanı.”

- Mira Grant

Kapat