Son Muhafız Sultan Polat

Son Muhafız
Hz. Süleyman'ın Yüzüğü'nün Romanı
Sultan Polat

%5 İNDİRİM
225,00 TL
213,75 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258096019
903687
Son Muhafız
Son Muhafız Hz. Süleyman'ın Yüzüğü'nün Romanı
213.75

Elinizdeki eser yazarın, ilk kez 2017 yılındaHZ. SÜLEYMAN'IN YÜZÜĞÜ adıyla yayınlanan romanının genişletilmiş ve geliştirilmiş hâlidir…

“Bu âlem perdelenmiştir.Sırra ermek istersen perdenin gerisini de görmeyibileceksin! En değerli kitaplar, sırlarını yalnızcaokumasını değil, bakmasını, görmesini bilene açarlar.”

Haçlılar, 15 Temmuz 1099'da Kudüs'ü işgal ettiğinde 70.000 Müslüman ve Yahudi'yi kılıçtan geçirir. Sırrın Muhafızları o gece şehri gizlice terk edip Endülüs'e doğru yola çıkarlar.Kitap, yazarı gibi bir Müslüman'a emanet edilmiştir.Dürbün, Katolik vâristedir.Yüzük ise Hz. Süleyman'ın Yahudilere mirasıdır.

Tam 400 yıl emanetler asla biraraya getirilmez. Endülüs düşerken çaresiz kalan muhafızlar her üç emaneti de Yahudileri kurtarmaya gelen Piri Reis'e verirler. Şeytan'ın Müridleri yüzüğü bulması için Vasko de Gama'yı görevlendirirler. Kristof Kolomb ise Tapınakçılar için çalıştığının farkında bile değildir. Üç denizcinin yolu defalarca birbiriyle kesişecektir.

SON MUHAFIZ Piri Reis, dünyanın en vahşi tarikatı peşindeyken koruduğu sırrı çözmek zorundadır. İhanet ise hiç beklemediğiyerden gelecektir.

Kapat