Son Gemi William Brinkley

Son Gemi
Donanmanın Kılıcı
William Brinkley

%30 İNDİRİM
150,00 TL
105,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786257500555
907014
Son Gemi
Son Gemi Donanmanın Kılıcı
105.00

Amerika ve Rusya arasındaki savaş sırasında Barents Denizi'ndegörevde olanNathan Jamesmürettabatı korkunç bir gerçekle yüzleşir. Bu savaşta kullanılan nükleer silahlar tüm dünyayı yok etmiştir.

Radyasyon seviyesi insan yaşamını imkânsız kılar.Nathan Jameskaptanı, mürettabatının yaşayabileceği bir kara parçası ararkeninsanlığın neslinin tükenmesiyle, yakıt sıkıntılarıyla vegemi içindeki isyanlarla karşı karşıya kalır.

“Kumsalda, Sineklerin Tanrısı, İsviçreli Robinson Ailesive İncil'in bir karışımı fakat Vahiy'in yıkımı Yaratılış'ın umudundan önce geliyor.”Harry Levins,St. Louis Post-Dispatch

“Son Gemiiçe dönük monologlar ve asgari miktarda gösterişlihikâyecilik araçlarıyla hoş bir korku yaratıyor ve bu korku gelmişgeçmiş tüm romanlardaki en heyecan verici sahnelerdenbiriyle sonuçlanıyor: Thames'in üzerinden zehir bombalarıylakaplanmış Londra'ya yapılan yolculuk.”

Chuck Moss,Los Angeles Daily News

“Dopdolu bir roman, insanı tüm gece ayakta tutan, sayfalarıyeterince hızlı çeviremediğiniz türden bir hikâye.”Anthony Olcott,Chicago Tribune

Kapat