Slade Köşkü %20 indirimli David Mitchell

Slade Köşkü
David Mitchell

%20 İNDİRİM
68,00 TL
54,40 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786050949988
720161
Slade Köşkü
Slade Köşkü
54.40

“Durdum çünkü bahçenin arkatarafı, küçük siyah kapının olduğu duvariyiden iyiye karardı. Akşam çöktüğünden değil. Saat dört bile olamaz. Hava puslu olduğundan da değil. Başımı kaldırıyorum, deminki gibimavimtırak gökyüzü. Sorun bahçede.Bahçe siliniyor.”

Slade Geçidi'ne sap dar ve rutubetli biraralıktır, dikkat etsen bile göremeyebilirsin. Sağ kolundaki duvarda küçük siyah demirkapıyı bul. Sapı, anahtar deliği yok amadokunduğunda açılır. Eski bir köşkün dökükmahallesine göre fazla şatafatlı arsa sınırlarına göre fazla büyük, güneşle yıkanmış bahçesine gireceksin, sakın şaşırma. Bir yabancı adınla selamlayacak seni, içeridavet edecek. Önce gitmek istemeyeceksin. Sonra gidemediğini fark edeceksin.

En orijinal ve sürükleyici yazarlardan birininkaleminden çıkan bu ince işlenmiş, sıkı veürkütücü öykü, 1979'da başlayıp sarsıcı sonuna 2015'in Cadılar Bayramı civarında varıyor. Dokuz yılda bir ekim ayının son cumartesi günü Slade Köşkü'ne bir “misafir” getirtilir. Ama omisafiri kim, neden, ne amaçla seçmiştir? Cevapları, merdivenin başındaki uzun tavan arasında…

Kapat