Şifacının Yolu-Sırlı Orman Nihal Dilek Sarıca

Şifacının Yolu-Sırlı Orman
Nihal Dilek Sarıca

%35 İNDİRİM
200,00 TL
130,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258446289
911241
Şifacının Yolu-Sırlı Orman
Şifacının Yolu-Sırlı Orman
130.00

Gerçekle fantastik kurgunun, kişisel gelişimle ruhsal şifalanmanın sarmaş dolaş olduğu Sırlı Orman’ın etkisinden çıkamayacaksınız!

 

Küçük yaşta annesi tarafından terk edilen Aya, yüreğini öfkeyle soğutmaya çalışmaktadır. Onun acılarına derman olabilecek tek kişi, herkesin uzak durduğu, hakkında gizemli hikâyeler anlattığı Sırlı Orman’da yaşamaktadır. Böylece Aya’nın zorunlu yolculuğu başlar. Bu yolculuğa çıkarken zihninde birçok soru, kalbinde kilitli sırlar, heybesinde ise sihirli çanaklar vardır. Yolculuk boyunca karşılaştığı olaylarda sihirli çanaklar büyülü sesleriyle ona yol gösterecektir. Her cevap ortaya çıkmak için doğru sorunun sorulmasını beklemektedir. Sırlarsa çözülmek için kendi zamanlarının gelmesini… Çanakların sesi yankılandıkça sorular cevaplara erişir, sırlar çözülür. Yolculuğun sonunda tüm hayatını değiştirecek bir yüzleşme onu beklemektedir.

Nihal Dilek Sarıca Şifacının Yolu serisinin ilk kitabı Sırlı Orman’da bir hatırlayış ve dönüşüm öyküsünü masalsı bir anlatımla aktarıyor bizlere. Bu sıra dışı romanı okurken, sihirli çanakların şifa veren ezgilerini kitabın içindeki QR kodları okutarak dinleme şansına da sahip olacaksınız.

Bu yolculukta, varmak beklenemez ama OLMAK kaçınılmazdır. Yolculuk daha yeni başlıyor… Şimdi UYAN!

Kapat