Sherlock Holmes ve Ölülerin Bilgeliği %40 indirimli Rodolfo Martinez

Sherlock Holmes ve Ölülerin Bilgeliği
Rodolfo Martinez

%50 İNDİRİM
34,00 TL
17,00 TL
Tükendi
9789752734098
415387
Sherlock Holmes ve Ölülerin Bilgeliği
Sherlock Holmes ve Ölülerin Bilgeliği
17.00

Ünlü Londralı dedektif, garip bir kimlik aldatmacası vakasının ardından, şeytani tarikatlar, efsanevi Altın Şafak ve Mısırlı masonlar arasında müthiş bir büyü kitabının peşinde süregiden zalimce entrikaların ortasına düşer. Bu emanet, cehennemin kapılarını açabilecek kudrette, El Azif, Çölün Ruhları Kitabı, Ölü İsimler Kitabı veya Necronomicon gibi çok değişik isimlerle bilinen bir kitaptır.

Rodolfo Martinez, en büyük iki edebi efsaneyi yanyana koyuyor: Baker Sokağı'nın dedektifi ve İlahi Yalnız. Sonuç, o ünlü peri fotoğrafını çeken ve Arthur Conan Doyle'a tapan birine ait olabilecek hararetli bir anlatı.

"Size en ciddi tavsiyem, gerçekten son zamanlarda İspanya'da yayımlanan en değerli kitaplardan biri olan bu kitabı okumanızdır."
Julian Diez, Gigames

Rodolfo Martinez, Holmes'ü bize hep görmek istediğimiz gibi sunuyor; kibirli, zeki ve fantastik gizemlerin en büyüklerinden biriyle karşı karşıya..."
Rafael Marin, yazar (Lagrimas de Luz)

Doktor Watson'un, orijinal kitaplardaki şaşırtıcı sadakatini yeniden yaratmayı başaran ve İnsanı yakalayan, gerilimli bir hikaye. Okumaya başlandığında elden bırakılması imkansız."
Gabriel Bermudes Castillo, yazar (El Pais del Pasado)
(Tanıtım Yazısından)

0 süper süper emeginize sağlık
0 bence de süper... Yeni başladım ama çok sürükleyici ve çevirmenin başarısı da gözden kaçmamalı. Bence 10 puanı hakediyor. Saygılar Dr. Elif Karayılanoğlu
Kapat