Sevilmek, Başarılı Olmak ve Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Yeterlisi

Sevilmek, Başarılı Olmak ve Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Yeterlisin
Panache Desai

%5 İNDİRİM
125,00 TL
118,75 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786057216595
913047
Sevilmek, Başarılı Olmak ve Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Yeterlisin
Sevilmek, Başarılı Olmak ve Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Yeterlisin
118.75

SEVİLMEK, BAŞARILI OLMAK VE HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN YETERLİSİN

Kendini Olduğun Gibi Kabul Etme Kılavuzu

Sevilmek, Başarılı Olmak ve Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Yeterlisin, olduğumuz hâlimizin sevilmek, önemsenmek, değer görmek için yeterli olmadığı inancına itiraz ediyor ve kendi benliğimizin kusursuzluğunu keşfetmek için hepimize kalpten bir çağrı yapıyor.  
İçinde yaşadığımız kaygı çağında dengeye ulaşmak, kendimizle huzurlu bir ilişki kurmak, neredeyse imkânsız gibi görünebilir. PanacheDesai, bu kitapta hepimize, korku ve endişeyi susturmanın ve kaybettiğimiz parçalarımızı kabullenerek yeniden bütünlenmiş bir benlik ile yaşamanın yollarını aktarıyor. 
Hayatınız boyunca, bir an durup yüzleşmeyi göze almanız durumunda sizi canlı canlı yiyeceğine inandığınız “şeytanlardan” kaçmak için çok zaman harcadınız. Fakat sizi canlı canlı yiyen şey, aslında onlarla baş etmeyi reddetmenizdir.
Uğraştığınız karanlık, kendinizden ayrı düştüğünüz için oradadır. Bu ayrılığın nedeni, gerçek sizi perdeleyen ve yaratılmış [sahte] bir benlik içinde yaşayan öz benliğinizi unutmaktır. Oynadığınız bu rolün altında, gördüğünüz bu karanlığın altında, hissettiğiniz bu üzüntünün altında ışıldayan Buddha doğanız vardır. 
Siz, olduğunuz hâlinizle yeterlisiniz.
Işığı ortaya çıkarın, karanlığı uzaklaştırın.

Kapat