Finansal Özgürlük - Adım Adım Yatırım ve Tasarruf Rehberi Serkan Ünal

Finansal Özgürlük - Adım Adım Yatırım ve Tasarruf Rehberi
Serkan Ünal, Şebnem Özdemir

%5 İNDİRİM
195,00 TL
185,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256774803
980388
Finansal Özgürlük - Adım Adım Yatırım ve Tasarruf Rehberi
Finansal Özgürlük - Adım Adım Yatırım ve Tasarruf Rehberi
185.25
Pek çok insan ömrünün büyük bölümünü geçimini sağlamak için harcıyor. Ancak çok az sayıda insan tasarruf ve yatırım konularında kendisini geliştirip daha özgür ve mutlu bir hayat inşa edebiliyor. Tasarruf ve yatırımlarımızı etkin şekilde yönetmek günde yaklaşık 10 saatimizi harcadığımız işimize kıyasla bize çok daha yüksek getiriler sağlayabilir. Dahası, yatırımlarımızı yönetmek için harcayacağımız zaman, mesai süremizle kıyasla çok daha az.

Finansal Özgürlük, işini özgürce seçebilmek, işsizlik gibi olumsuz senaryolara hazırlıklı olabilmek, hayal ettiği evi alabilmek, çocuklarına iyi eğitim imkânları sunabilmek ve emeklilikte kendini güvende hissedebilmek isteyen, kısacası maddi kaygılarından arınmayı arzu edenler için yazıldı. Bu kitap okuyucusunu, tasarruf, yatırım araçları, portföy yönetimi ve yatırımcı psikolojisi konularında kendi başına ayakta durabileceği bilgilerle donatmayı hedefliyor.

Finans ve yatırım alanındaki 20 yılı aşkın piyasa tecrübelerini ve çok sayıdaki finansal araştırmayı harmanlayan Serkan Ünal ve Şebnem Özdemir aşağıdakiler gibi pek çok soruyu Finansal Özgürlük'te yanıtlıyor.

• Finansal Özgürlüğe Giden Yol: Neden finansal özgür olmalıyız ve bu hedefe nasıl ulaşabiliriz?
• Yatırım Araçlarını Tanımak: Hangi yatırım araçları sizin için en uygun?
• Borsa ve Hisse Senetleri: Borsa nasıl çalışır ve hisse senetlerinde nasıl yatırım yapılır?
• Portföy Yönetimi ve Stratejiler: Başarılı bir portföy yönetimi nasıl yapılır ve hangi stratejiler uygulanmalıdır?
• Bütçe Yönetimi ve Tasarruf: Gelirlerinizi ve giderlerinizi nasıl yönetmelisiniz?
• Yatırımcı Psikolojisi: Finansal kararlarınızı etkileyen psikolojik faktörler nelerdir ve bunları nasıl yönetebilirsiniz?
Yatırım dünyasına adım atmak isteyenler için bir başvuru kitabı olan Finansal Özgürlük, dışarıdan çok karmaşık gözüken yatırım yollarını açık ve net bir üslupla anlatırken finansal okuryazarlığımızı artırıyor ve bir türlü cesaret edemediğimiz ilk adımımızı atmamıza yardımcı oluyor.

Bugün değilse ne zaman? Şimdi, hayatınızın kontrolünü elinize almanın tam zamanı!

(Tanıtım Bülteninden)


Kapat