Seri Katiller Gölgesinde Aşk Alicia Thompson

Seri Katiller Gölgesinde Aşk
Alicia Thompson

%20 İNDİRİM
159,00 TL
127,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256947351
912693
Seri Katiller Gölgesinde Aşk
Seri Katiller Gölgesinde Aşk
127.20

Seri Katiller Gölgesinde Aşk, en kötü senaryolarla karşılaşmaya alışmış bir kadının, aşka bir şans vermesini anlatıyor.
 

Edebiyat alanında doktora yapan Phoebe Walsh, gerçekten yaşanmış suçları araştırmaya takıntılıdır. Hatta tutkusu o kadar büyüktür ki doktora tezi için bu konuyu seçer. Ancak babasının ölüm haberini alınca, Florida’ya gitmesi ve yazı orada geçirmesi gerekir. Travmalarla dolu eski evlerini temizlerken, neredeyse hiç ilişki kuramadığı babası hakkındaki karmaşık duygularıyla başa çıkmak zorunda kalır.

Fakat yeni komşusu Sam DennIngs’in bir seri katil olduğuna dair şüpheleri –gündüzleri sıradan iş kıyafetleri içinde masumca dolaşan adamın geceleri bir şeyler karıştırdığı gözünden kaçmamıştır– işini tahmin ettiğinden daha da zor hale getirir. Sam’i tanıdıkça fark eder ki asıl korkması gereken, adamın seri katil olması değildir. Zira Sam, genç kadının kalbinin etrafına sardığı kalın zırhı delip geçmek üzeredir.
 
"Bağımlılık yapan bir aşk romanı. Mükemmel ve alaycı mizahı, sevimli karakterleri ve pek çok kalp burkan anıyla bu kitap baştan sona tam bir kusursuzluk örneği. Phoebe ve Sam'in favori kurgusal çiftler listemde kalıcı bir yeri var."
-Rachel Lynn Solomon,
New York TImes çoksatan yazarı

Kapat