Bankacılıkta Müşteri İlişkileri Yönetimi %20 indirimli Sefer Gümüş

Bankacılıkta Müşteri İlişkileri Yönetimi
Sefer Gümüş

150,00 TL
Temin süresi 5 gündür.
9789944157964
599439
Bankacılıkta Müşteri İlişkileri Yönetimi
Bankacılıkta Müşteri İlişkileri Yönetimi
Hiperlink Yayınları
150.00

Bankacılıkta Müşteri İlişkileri Yönetimi kitabı, çok ciddi araştırma, inceleme, yorum ve mülakatlarla okuyucu ve yararlanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Müşteri hassastır, müşteri kırılgandır. Müşteri velinimettir. Müşteri kraldır. Müşteri kraliçedir. Bankamız bu değerleri çok iyi bildiklerinden ve değerlendirdiklerinden, bugünkü başarılarının odak noktası bu değişkendir.

Kitabımızdan Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora yapan öğrencilerle araştırmacılar, banka ürün ve hizmetlerinin pazarlamasında çalışanlar ve yöneticiler gibi hedef kitleler çok geniş boyutlarda yararlanabilirler.

Mal ve hizmeti üretmek kadar pazarlamak ve satmak da çok önemlidir. Bu iki değişken pazarlama elemanları, yöneticileri ve ekibinden oluşur. Pazarlamanın kişisel ve kurumsal boyutu satışa dönüştüğünde hedeflere ulaşılmış olur. Pazarlama ve satış ekibinin kurulması, çalıştırılması tüm değişkenleriyle birlikte süreçler bütünüdür.

Ülkemizdeki bankalar kurulduklarından bugüne kadar çok ciddi ekonomik, kültürel ve sosyal süreçler yaşamışlardır. Her süreçte başarılı olmuşlar ve hedefleriyle birlikte yaşamlarını sürdürmektedirler.

Banka yönetici ve çalışanları çok ciddi eğitim, deneyim, bilgi birikimi ve paylaşımı süreçlerinden geçmişler ancak, hedefleri yakalamaları süreçlere bırakmamışlardır. Küresel bankalarla işbirliği ülke ekonomilerine çok değerli katkılar sağlamaktadırlar.

Kapat