Scott Pilgrim 1: Scott Pilgrim’in Değerli ve Basit Hayatı (Belalı Vary

Scott Pilgrim 1: Scott Pilgrim’in Değerli ve Basit Hayatı (Belalı Varyant)
Bryan Lee O'Malley

%35 İNDİRİM
100,00 TL
65,00 TL
Tükendi
9786258475944
901927
Scott Pilgrim 1: Scott Pilgrim’in Değerli ve Basit Hayatı (Belalı Varyant)
Scott Pilgrim 1: Scott Pilgrim’in Değerli ve Basit Hayatı (Belalı Varyant)
65.00

“Scott Pilgrim görünenden çok daha fazlasını vadeden bir seri. Bilgisayar oyunları ve çizgi romanların sadece kültürel mihenk taşlarına değil, ayrıca egemen görsel dile karşılık geldiği jenerasyon için, büyümenin ne ifade ettiğine dair iddialı bir düşünce ürünü.” –The Globe and Mail

 

SCOTT PILGRIM bir liseliyle çıkıyor fakat gelin görün ki Ramona Flowers, Scott’ın beyninden paten kayarak geçmeye başlayınca tüm hayatı değişiyor. Scott, Ramona’nın peşine düştüğü sırada başkaları da Scott’ı gözüne kestiriyor: RAMONA’NIN YEDİ KÖTÜ ESKİ SEVGİLİSİ. Eğer ki Scott bu ilişkiyi yürütmek istiyorsa her birini alt etmek zorunda. Ama bu üstün gayretin bile yeterli olacağının garantisi yok!

5 İlknokta'dan ilk kez alışveriş yaptım. İnternette olumsuz yorumlar görmüştüm. İndirimde görünce şansımı denemek istedim. 22 martta sipariş verdim, aynı gün kargoya verildi. Ve 24 martta Giresun'a geldi, teslim aldım. Bundan hızlı olamazdı sanırım. Kitaplar patpata sarılıydı. Hasar yoktu. Çizgi romanı daha okumadım ama çok güzel gözüküyor. Boyut olarak normal kitaplardan bir tık büyük ama çok fazla değil. Ayrıca not defteri hediyesi çok güzel. Asıl hedefim bunu almaktı, güzel indirimler olduğu için ve kargo bedavaya gelsin diye birkaç kitap daha aldım. Çünkü neden olmasın. Kitap güzel şey. Teşekkürler. Ben memnun kaldım. Ayrıca kargo takibi vardı (bazıları yok demiş).
Kapat