Sanatın Kısa Öyküsü (Ciltli) %15 indirimli Susie Hodge

Sanatın Kısa Öyküsü (Ciltli)
Susie Hodge

%5 İNDİRİM
470,00 TL
446,50 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051922423
735804
Sanatın Kısa Öyküsü (Ciltli)
Sanatın Kısa Öyküsü (Ciltli)
446.50

Özenle derlenmiş bilgiler, olağanüstü görseller, faydalı eseranalizleri, sanatın belli başlı dallarında kullanılan temalar,teknikler. Önemli türlere, akımlara, eserlere, temalara vetekniklere yönelik cep kılavuzları… hep kitap'tan sanatseverlerinelinden düşürmeyeceği yepyeni bir sanata giriş serisi! SanatınKısa Öyküsü, Fotoğrafın Kısa Öyküsü, Modern Sanatın KısaÖyküsü ve Mimarlığın Kısa Öyküsü..

Sanat tarihindeki önemli akımlar, eserler, temalar ve teknikler.Sanat neden, nasıl ve ne zaman değişti? Kim öncülük etti?Sanata yön veren eserler nerede ve nasıl üretildi, hangi temalarbaskındı?

Susie Hodge, Sanatın Kısa Öyküsü isimli kitabında, sanattarihindeki önemli kavramları açıklıyor, birbirleriyle ilişkileriniinceliyor, elli önemli sanat eserinin analizini sunuyor, hangitema ve tekniklerin kullanıldığını irdeliyor. Verdiği kısa vefaydalı bilgiler sayesinde sanat tarihinin karmaşık görünenlabirentlerinde ilerlemeniz için elinize bir fener tutuşturuyor.

Sanatsal jargonun önündeki engelleri de kaldıran bukitap sayesinde büyülü sanat dünyasından hiç ayrılmakistemeyeceksiniz!

Kapat