Ruhumun Aynası %20 indirimli Zehra Çelenk

Ruhumun Aynası
Zehra Çelenk

%20 İNDİRİM
89,00 TL
71,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051425993
598872
Ruhumun Aynası
Ruhumun Aynası
71.20

Aile, içine doğduğun değil,seçerek kurduğun; ev, aileni bulduğun yerdir. Hayatsa, hayatta olmazlardan ibaret...

Otuzlu Yaşların En Belirgin Özelliği Buydu İşte. Hayatınızı Değiştirecek Gücü Bulabileceğiniz Kadar Genç; İlk Fırsatta alışılmış Olanın Konforuna Dönmek İsteyeceğiniz Kadar Geç…

Kâğıt üstünde mükemmel bir hayata sahip, güzel, başarılı psikiyatrist Elçin, 35. doğum gününde başına gelen bir dizi olayla, hayatını “sil baştan” kurmasını gerektirecek bir noktaya gelir. İstanbul'un en güzel semtlerinden birindeki muayenehanesinde varlıklı ve ayrıcalıklı insanların sorunlarıyla ilgilenen Elçin, yaşadığı ruhsal patlamanın etkisiyle hayatının rotasını tümden değiştirir. Güçlü, dayanıklı, neşeli, hayat okulundan mezun asistanı Gülpare'nin yaşadığı Beykoz'da yeni bir muayenehane açmaya karar verir. Mahalleliyle Elçin birbirine o kadar zıttır ki, bu cesur karar, her adımıyla zor ama renkli bir maceraya dönüşür. Bu yeni dünyada Elçin ve Gülpare'yi bekleyen, daha önce tatmadıkları türden aşklarsa sürprizlerin en büyüğüdür!

“Aşkın ve dostluğun gücü, hayatın tüm planları altüst eden sürprizleri üzerine şaşırtıcı ve güçlü bir roman. Unutulmaz karakterleriyle derin, kahkahalar attıracak kadar komik, kıpır kıpır, içinize işleyecek kadar sıcak ve duygusal. Bu iki kadının hikâyesine âşık olacaksınız!”

- Ekip Artemis

Ruhumun Aynası Macerası Televizyonda Başlamıştı. Ve Evet, Bundan Böyle Romanda Sürecek.

Kapat