Aru Shah ve Altın Şehir Roshani Chokshi

Aru Shah ve Altın Şehir
Roshani Chokshi

%35 İNDİRİM
120,00 TL
78,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786256366077
911939
Aru Shah ve Altın Şehir
Aru Shah ve Altın Şehir
78.00

Pandavaların ışıltılı macerası nefes kesmeye devam ediyor!

Aru Shah ve Pandava kız kardeşleri, deva’lar ve asura’lar arasında savaş çıkmadan önce Altın Şehir Lanka’daki akıl hocalarını bulmak üzere yola çıkıyorlar. Ve yanlarında biri daha var: Uyuyan’ın kızı olduğunu iddia eden Kara. Aru, Dilek Ağacı’nda tuttuğu dileği hatırlamasa da garip bir şekilde tanıdık görünen bu yeni kız kardeşi dilemediğinden oldukça emin. Geçmişte yaşadığı hayal kırıklıklarından sonra yaklaşan savaşta tanrıların tarafında durması gerektiğindense şüpheli.

Üstelik görünen o ki tanrılar bazen son derece kurnaz olabiliyor... İşte size bir örnek: Altın Şehir’in hükümdarı Kubera, Pandavalara iki güçlü silah vermeyi vadediyor, tabii hazırladığı üç testi başarıyla geçebilirlerse... Eğer kaybederlerse Uyuyan’ın karşısında hiçbir şansları kalmayacak ve Diğerdünya tamamen ele geçirilecek!

Pandava serisinin muhteşem bir sihir, unutulmaz yaratıklar, çıkarcı tanrılar ve kahkaha attıracak diyaloglarla dolu bu dördüncü kitabında Aru, hayatının savaşını vermek zorunda kalmadan önce geçmişiyle barışabilecek mi?

Kapat