9786258467291
936850
Kemer'in Tadını Çıkar
Kemer'in Tadını Çıkar
75.00

Bu kitap «Kemer Turizmci ve İşadamları Derneği» kültür hizmetidir.
“KEMER'İN TADINI ÇIKAR” Kitabımızda ve projemizde Usta Karikatürist Mustafa Kocabaş kalemini konuşturdu. Müthiş çizimleri bizlere sanatsal bir keyfe götürdü. Tabii ki projedeki her bir cümlenin İngilizce ve Rusça anlamlarının tam karşılığını bulması için titiz çalışan İngilizce Tercüman Hülya Bekaert'e ve Rusça Tercüman Elene Hoşer'in çevirilerine müteşekkiriz. Projenin duygusunu dünyaya açılmasını sağladılar.

Web sayfamızın mimarı gerçekten kullanıcı dostu ve görselleri akıcı sunan bir tasarımla bizlerin önünü açtı. Concept Bilgisayar Umut Can Cihangör'e de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bizler KEMİAD yönetim kurulu olarak özellikle projede özel katkıları olan web sayfamızın isim babası Cansın Efir'e Sosyal medya da yerimizi almamızda emeği geçen Özkan Çakmak kardeşimize Genel Sekreter Mehmet Akbaba'ya, Ömer Selim Akbulutlar'a ayrıca teşekkür ediyoruz.

En önemli teşekkürü mekanların sahiplerine borçluyuz. Kemer denizi doğası ile cennet köşesi olsa da bu mekanları hazırlayan işletmecilerimizin başarılı bir mekan tasarımı, ürün ve hizmet kalitesi olmazsa sizlere tadını çıkaracağınız bir Kemer sunamazdık.(Tanıtım Bülteninden)

Kapat