9786050921366
597186
Ritmatist
Ritmatist
19.17

Joel'un dünyası ikiye ayrılıyordu: Ritmatist olanlar ve olmayanlar. Ve o kesinlikle bir Rimatist olmak istiyordu.Onlar çizgilere hayat verebiliyor, basit bir tebeşirle kendilerine muazzam bir savunma ya da muhteşem bir saldırı ortamı hazırlayabiliyorlardı. Üstelik vahşi tebeşir yaratıklara karşı tüm insanlığın kaderi de onların ellerindeydi!

Armedius Akademisi'nin tebeşir ustasının oğlu Joel'unsa elinden gelen tek şey Ritmatistlerin bu büyülü dünyasını dışarıdan izlemekti. Ancak bir gün akademide işler değişmeye başladı. Önce önemli insanların Ritmatist çocukları kaçırıldı, sonra tuhaf olaylar art arda geldi. Ritmatistler için tehlike çanları çalıyordu ve herkesin kaderini değiştirmek bu kez Joel ve arkadaşı Melody'nin elindeydi.

Günümüzün en önemlifantastik edebiyat yazarlarında biri olan Sanderson. Rimatist'le bu alanda adından daha çok söz ettireceğe benziyor. Kirkus Reviews'un 2013 yılının en iyi kitaplarından biri olarak seçtiği ve New York Times'ın en çok satan kitaplar listesindeki Rimatist, gizem, heyecan ve aksiyonu bir araya getiren soluksuz bir macera!

Kapat