Merhaba Sinema - Küçük Senaristin Hayal Perdesi Rifat Şener

Merhaba Sinema - Küçük Senaristin Hayal Perdesi
Rifat Şener

%30 İNDİRİM
40,00 TL
28,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786256934207
912606
Merhaba Sinema - Küçük Senaristin Hayal Perdesi
Merhaba Sinema - Küçük Senaristin Hayal Perdesi
28.00

BİR İLK! YENİ NESİL ÖYKÜLER BUNLAR!
21. yüzyıl becerileri, kariyer ve vizyon bilinci çocuklara hiç bu kadar eğlenceli, etkileyici bir teknikle kazandırılmadı.
Ali, öğretmeninin düzenlediği sürpriz bir etkinliğe katılacaktı. Okul yolunda yürürken merak içindeydi. Okula vardığında ise merakı yerini heyecan ve sevince bıraktı. Çünkü okullarında bir çocuk filmi çekimi yapılıyordu. Çocuk filmlerinin ünlü aktörü Ali’ye gülümsediğinde kalbi yerinden çıkacak gibi atıyordu. Film ekibi çekimi bitirdikten sonra sınıflara dağıldılar. Öğrencilerle söyleşi etkinliği yaparak sinema hakkında bilinmeyen her şeye ışık tuttular. Ali kendi sınıfına gelen bir senaristle tanıştı ve merak ettiği her şeyi ona sordu. Senaryo yazmak hakkında bilgiler aldı. Ali’nin sevinci büyüktü. Sinema ile ilgili; yönetmenlik, oyunculuk, senaristlik gibi alanların içinden bir meslek seçmek istiyorsa her meslekte olduğu gibi eğitim alması gerektiğini öğrendi. Acaba Ali geleceği için nasıl bir karar vermişti. Merak ediyor ve sinema hakkında sorularınıza cevap arıyorsanız bu muhteşem eğlenceli ve ilginç öykü okumanız için sizi bekliyor.

Kitap Hakkında
Rifat Şener’in kaleminden okuma, anlama ve öğrenmeyi kolaylaştırıcı bir teknikle yazılan bu öyküyle çocuklar 21. yüzyıl becerileri ve değerler eğitimi kazanımlarını edinecekler. Kitap düşünme becerileri gelişimine yardımcıdır. Akıcı dili; ilginç, renkli görselleriyle çocuklarda tam bir ODAKLANMA  sağlaması ve öyküyü sıkılmadan okumaları hedeflenmiştir. Mini hikâyelerle bütünleşen öyküde dijital çağın çocuklarının okumayı sevmeleri, vizyon-kariyer farkındalık bilinci kazanmaları amaçlanmıştır. Kitabın sonunda hikâye haritası, kitap değerlendirme sayfası ve zekâ geliştiren etkinlikler bulunmaktadır. 

Kapat