Pudding Shop Kerim Kuvetli

Pudding Shop
Büyülü Bir Yolculuğun Hikayesi - İstanbul'dan Çiçek Çocukları Geçti
Kerim Kuvetli

%20 İNDİRİM
100,00 TL
80,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258068986
907448
Pudding Shop
Pudding Shop Büyülü Bir Yolculuğun Hikayesi - İstanbul'dan Çiçek Çocukları Geçti
80.00

Dünya tarihinde öyle özel anlar vardır ki biz farkına varamasak da o günlerde yaşananlar hepimizi derinden etkileyen renkli hareketler doğurmuştur. 1950'li yıllarla başlayan yaklaşık otuz yıllık dönem ise dünya tarihine damga vuracak çok önemli olaylara sahne olmuş ve yirminci yüzyılın belki de en renkli dönemi olarak anılmayı hak etmiştir. İşte bu, o renklerin hikâyesidir.

Beat Kuşağı, Çiçek Çocuklar, 68 Kuşağı, Hippiler, Londra'dan Katmandu'ya uzanan seyahatler ve dönemin yazarlarının, şairlerinin, müzisyenlerin kültürel devrimleri ve sanatları… Genç kuşağın daha özgür, barışçıl ve mutlu bir dünya hayaliyle verdiği mücadelenin, tüm dünyaya dalga dalga yayılan barış ve sevgi mesajı taşıyan duygularının öyküsüdür bu. Bu öykü, Hippi Yolu olarak bilinen büyülü bir yolculuğa açılıyor ve merkezindeyse İstanbul ile buradaki bir özel mekân “Pudding Shop” yer alıyor.

Kaygılarınızdan ve yorgunluklarınızdan sıyrılarak içinizdeki varoluşsal ateşi uyandıracak ve hayatın güzelliklerini anımsamanızı sağlayacak bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Fotoğraf ve görsellerle desteklenen bu kitapta yazılmış tüm olaylar ve hikâyeler gerçek.

Kapat